nevera a hádky

Príspevok v téme: nevera a hádky
relax

Chlapovi, ktorý bol svojej žene neverný a tvári sa, že je to všetko kvôli nej, lebo ona vraj zlyhala ako žena,myslíte, že by sa mu mala dat šanca? Ja som to urobila, aj som mu povedala, že on zlyhal ako chlap,ale tie hádky už aj kvôli maličkostiam sú vyčerpavajúce.O tom že sa ma nechce ani dotknúť, ani nevravím. On by to chcel vydržať v takomto vzťahu aspoň do konca roka, potom asi pôjde robiť vonku.Prečo si tú neveru nechce pripustiť? Rada by som si prečítala názor nejakých mužov.

brunca

takze som mala pravdu.som rada. aj keby ti byt zostal musela by si mu tusim najst nahradny.cely zakon je dost pritiahnuty za vlasy ale ako vsetko u nas

marianka

PRE VŠETKÝCH........
Čo sa týka majetku všetko ide na polovicu Od 1.1.2005 vyšiel zákon o bezpodielovom vlastníctve.V prexi to znamená to, že by sa manželia museli o všetok svoj majetok deliť, no a ak majú deti tak je to nie na polovicu,ale na každého člena,pokiaľ nedovršil 18 rokov, alebo ak navštevuje ešte nejakú školu....No a ak ti môžem poradiť, tak nikdy sa nedávaj dokopy len pre deti, to nemá význam...Nevera sa odpustiť dá, len ak ho máš ešte rada a chceš o tú lásku bojovať....Ale ak je to tak,že sa ťa už ani nedotýka, tak to jednoznačne ukonči, lebo toto nemá význam...A nečakaj až na to kým on bude chcieť odísť do zahraničia...Nezabudni, že o rozvod musí požiadať on,aby súdne trovy a poplatky išli z jeho vrecka...Prajem ti všetko dobré...Mysly na to,že všetko zlé je na niečo dobré.Možno na teba ešte len ten pravý niekde čaká....

marianka

No takže celé znenie toho zákona neviem, ale mám to zo skutočnosti,ked sa rozvádzal môj brat...Presne ta bolo ako v tvojom prípade.Ona k nám prišla s holou riťou a odišla nabalená ako nejaká pracháčka...Ale to aj preto, že môj bráško je blbec ktorý je je teraz do nej zamilovaný...
Je to niečo strašné!!!!!!!!Ak si predstavíš,že behom niekoľkých rokov čo si nemala nič, máš zrazu všetko o čom môžu ľudia len snívať...pusť ho k vode a daj mu len to čo mal,ked ste sa spoznali...

lejla

HALÓOOOOOOOOO páni Administrátori, prečo mi to opakuje príspevky, keď som to napísala len raz???? Nechcem tu vyzerať ako nejaká haňa, čo nevie posielať príspevky....Ďakujem za opravu

lejla

Po prvé: nepáči sa mi, že svoje problémy chodí rozoberať s mamkou. To chce žiť s ňou, alebo je jej manžel? alebo na čom mu viacej záleží na nej alebo na Tebe? A hádam má dosť vlastného rozumu a nie rady od mamy. A po druhé, chcela by som vyzvať MARIANKU o napísanie tohto "nového" zákona od 1.1.2005. Lebo toto sa ani mne nezdá....

lejla

Po prvé: nepáči sa mi, že svoje problémy chodí rozoberať s mamkou. To chce žiť s ňou, alebo je jej manžel? alebo na čom mu viacej záleží na nej alebo na Tebe? A hádam má dosť vlastného rozumu a nie rady od mamy. A po druhé, chcela by som vyzvať MARIANKU o napísanie tohto "nového" zákona od 1.1.2005. Lebo toto sa ani mne nezdá....

relax

Marianka, mas pekne meno. Tusim (teda presne neviem), ze aj moja sokyna by sa mala takto volat. Ale nic v zlom. To som sa len chcela trochu zasmiat. A ja pevne dúfam, že ked moj syn spravi taketo nieco, tiez budem mat odvahu na to, aby som mu vylepila a ukazala, kde je sever.Ale hadam to nebudem musiet spravit, i ked clovek nikdy nevie.

relax

So svokrou, kým sme bývali u nich som mala taký vlažný vzťah, snažila som sa prispôsobiť. Ale keď sme sa presťahovali, tak sme sa videli len tak pár krát do roka. A po tomto, ju nechcem už ani vidieť. Iba svokra. Ten ma bol aj navštíviť, a naozaj sa hanbí za neho, ale čo už, keď on je doma malý pán.

lejla

Po prvé: nepáči sa mi, že svoje problémy chodí rozoberať s mamkou. To chce žiť s ňou, alebo je jej manžel? alebo na čom mu viacej záleží na nej alebo na Tebe? A hádam má dosť vlastného rozumu a nie rady od mamy. A po druhé, chcela by som vyzvať MARIANKU o napísanie tohto "nového" zákona od 1.1.2005. Lebo toto sa ani mne nezdá....