Preco sa zeny tvaria,ze su romanticke a citlive,ale ide im len o peniaze?

SHAKTI

kvakinko panebože vidíš koľko tu máš žien, ktoré by tvoj účet vôbec nezaujímal? Teda okrem rarm- lebo to je mužo-žena alebo ženo-muž :-))
rarm, keď už bola reč o tej inteligencií, keď napíšem mám skúsenosť, znamená to, že som niečo zažila na vlastnej koži.

mini

ked sa o seba starame zle, je popritom keby sme sa nestarali o seba aj pred tym ako nas stretnete tak by ste si nas vobec nestihli,ale ked sa o seba nestarame je tiez zle,lebo uz vam vadi ze sme tucne,s neupravenymi vlasmi,s vyrazkami atd atd

moniqa87

kvakinko, asi by si nechcel zenu, ktora kadernicku nevidi ani z autobusu...
a predsa je normalne ak zena zajde raz za cas aj na taketo miesta, pokial to nie je dvakrat tyzdenne, tak na tom nevidim nic prehnane...

mini

rarm tak si zena ci chlap?

kvakinko odpovedz schelby aj mna by to zaujimalo,ked sa stale tvarita ze iba vy ste ti na ktorych je pachcana krivda,ale to co citi zena vas nikdy nezaujima,

kvakinko

SHAKTI,

mne sa paci zena,ktora stravi denne 20min behom pre peknu postavu.Nemusichodit do posilovne,solaria,na plastiku,kadernicke a nemusi ani na 5 metrov pachnut od parfemu.Staci, ze je cista a ucesana,mozno trochu namalovana.Myslim,ze to staci vacsine muzov.Zenam to ale nestaci a neviem preco.

frieda

No ja som byvala modelka, aj "ksicht" mam modelkovsky,akurat ze peniaze mojho priatela ma nezaujimaju, nech si s nimi hospodari ako chce, pokial on nebude "vyciciavat" mna, vsetko je o.k. Zarobim si na seba sama, dokonca aj vysku mam uspesne dokoncenu :-) Takze vyznavam ine - vyssie hodnoty... To ale zistis az po par rokoch znamosti..