Preco sa zeny tvaria,ze su romanticke a citlive,ale ide im len o peniaze?

schelby

kvakinko, to iste mozem aj ja napisat, ze nepoznam zeny ako pises ty a je to vyrovnane. Ale na tvoju otazku ti dam odpoved. Su ludia. nepisem len zeny,lebo najdu sa aj taki muzi, ktori su taki, ze proste ked vidia vidinu penazi, tak vedia, ze budu mat vsetko na co si pomyslia bez väcsej namahy. Budu sa mat dobre, nejaky ten luxus atd vsetko s tym spojene. ALE, je len na tebe, ci zene das pocitit ze mas prachy hned od zaciatku. Mna osobne nikoho prachy nezaujimaju a bolo by hlboko pod moju uroven,aby som sa nechala od chlapa vydrziavat!! Ked uz by som nebola schopna zarobit si na seba sama, tak nikdy by som od chlapa nechcela aby mi len taka daval prachy. Nepoviem, ked niekto kupi darcek, ale zase myslim, ze to by malo ybt vzajomne. Vies kolko krat som od toh mojho dostala posraty kvet ktory kupi za poondenych 60sk? Dva krat v zivote! ZA 3,5 roka 2x, a to je podla mna ubohe. Vies chlapom s anepacia ani zle zeny, ani dobre, vzdy chcu to, co nemaju. TAk si pri vybere partnerky davaj pozor, neuc ju hned ze bude mat vsetko. JA som napriklad neznasala zo zaciatku ke dplatil ucty n, bolo mi to trapne,ked som mala prachy vzdy som zaplatila ja,aj posledne. A co z toho? Stale mi z thp yvchadza ze tie zeny ktore su hnusne a vyuzivacne s avzdy maju najlepsie. Ked sa raz stanem taka, tak ti napisem.

rarm

kvakinko, ved je to jednoduche a ty stale nechapes-mas tu babu po kazdej stranke skvelu, ktora pochopila, ze asi mas prachy, a ty sa stale nechytas..?

mini

SHAKTI on jej ani svoj pohlad nevenoval lebo namala idealne miery a idealnu babaikovsku tvar,nebola blond a priblbla.normalne ho nezaujimaju a poto nas hadze do jedneho vreca

rarm

Keby vsetci dali len na skusenost, ktoru zazili vylucne na vlastnej kozi, potom by sme stale boli v jaskyniach, pretoze kazdy by zacinal stale v bode 0.