Preco sa zeny tvaria,ze su romanticke a citlive,ale ide im len o peniaze?

SHAKTI

Každá žena sa o seba stará, veď vy chcete ženy, ktoré sa o seba starajú. Preto sme inak ženy, ale súhlasím s whee_ee

rarm

A na co byvaju tie prachy minute? Handry? Sminky? Navstevy kozmetickych salonov? Ja skor poznam baby, ktore sa zaoberaju normalnymi vecami, lenze nie su to prave Heleny Trojske, co sa vzhladu tyka. Ale nie su ani skarede. Normalne baby najdes skor v kategorii 60-65 kg.

SHAKTI

Tak to je potom kvakinko iba tvoja hlúposť na čo im všetko platíš a kupuješ? Alebo ešte lepšie necháš prístup k svojmu účtu??? No kvakinko reprezentatívnu vzorku na tomto fóre obvykle tvoria puberťáčky na to by som veľmi nedávala dôraz, ale i tu sa nájde pár správnych žien, ktoré majú úplne iné priority vo svojom živote.

whee_ee

kvakinko, ale je rozdiel ked sa zena o seba stara alebo ked sa stara LEN o seba:) ja sa tiež o seba starám a o peniaze mi nejde..ale preto nebudem predsa chodiť chlpatá, vyrážkavá, smradľavá, hihi :)

kvakinko

SHAKTI,

to je dobry postreh.Prdelka,ktora sa stara stale len o svoj image sa urcite nebude zaujimat o ine.Ale ked sa pozries do tem o kozmetike,tak su to skoro vsetky.A to je to,na co sa pytam.

SHAKTI

kvakinko, keď už nemáš na účte ani cent? To je dosť skoro :-))Preboha vy si fakt myslíte, že žena, ktorú zaujíma iba jej krása by vás mohla skutočne milovať????
:-)) To koľko máte rokov?? Sú muži ako táto reprezentatívna vzorka, ktorí okrem prachov nemajú čo ponúknuť a normálna a inteligentná baba sa s nimi nebude ani zahadzovať.