Preco sa zeny tvaria,ze su romanticke a citlive,ale ide im len o peniaze?

rarm

Ved ja na starostlivost o seba nevidim tiez nic zle..ale nastval by ma krem za 150 eur, keby si nan babenka nezarobila sama.

kvakinko

SHAKTI,

mne sa paci zena,ktora stravi denne 20min behom pre peknu postavu.Nemusichodit do posilovne,solaria,na plastiku,kadernicke a nemusi ani na 5 metrov pachnut od parfemu.Staci, ze je cista a ucesana,mozno trochu namalovana.Myslim,ze to staci vacsine muzov.Zenam to ale nestaci a neviem preco.

SHAKTI

schelby tlieskam!!!
rarm mi vysvetli ako ty môžeš byť žena??
"ale mam skusenost, ze tie vychrtle hnede zo solaria cicaju ucty viac ako bezna zena s beznou hmotnostou."
ty si lesba????
rarm pár euro miniem ale svojich :-)

schelby

rarm a ked sme pr tom, kazdy si potrebuje aspon umyt vlasy, nakremovat sa, osprchvat, uz aj sprchace a sampony su kozmetika. NA tom nic zle nevidim nevravim o pik´pkach ktore ked si daju ruz na hubu tak sa radsej ani z pohara nenapiju,aby sa im nezmyl, take individua tiez nemusim...A neviem co je na tom zle ak si zena da nejaku spiralu, lesk na usta... nevravim o taoetach na ksichte. JA idem hocikam aj nenamalovana, mne to vobec neprekaza, zmalovane pipky, typu, zobudim s apri tebe rano a neviem kto si neuznavam.

schelby

kvakinko, a preco s amuzi tvaria ze su uzasni, ze im na tebe zalezi a pri prvej prilezitosti ked sa na nich namotas a konecne milujes, tak ti podkopnu nohy a este po tebe dobre poskacu,ako by ti to cele trapenie nestacilo, este z teba robia drbnutu. A kvakinko, posledny vztah som mala s prachacom, vzdy vravel ze ja ho mam pr eprachy, to si taku dobru abbenku nikdy nenasiel, co by ho mala len za penaze. Ke dmi nieco kupil tyzden mi to vyhadzoval na oci, nechcela som od neho NIC! Studujem ,ale popri tom som s avzdy snazila aj si na seba zarobit a vzdy 3/4 mojej vyplaty islo na neho, vzdy som mu pokupovala, co som vedela ze sa mu paci, ale bola som hlupa, vyhadzovala som na neho peniaze a mne pomaly zostali prachy na jeden poondeny sampon a to ani nevravim ze na oblecenie., Bola som radsej ked mal on, ja som nemusela. A co z toho? Obcas mam pocit, ze tie prachy su svinstvo, boli sme spolu velmi dlho ale tou vetou ma zabil. Keby si prisiel k nemu 99%veci tam mal odomna. A to si v poho mohol kupit sam a ja som na to drela cely mesiac. Asi tak moj zlaty. Nie su vsetky zeny na prachy, niektore vedia aj davat a zealezi im na tom druhom viac ako na svee a na svojom pohodli. Ale do certa sa teda pytam, naco ej to dobre, ked s azena sprava tak, ze nevyciciava toho druheho,mma pri nej vsetko a on jej aj tak podrazi nohy a trapi ju az na uplne dno? NAco potom byt dobra? ved tie svine zenske sa maju lepsie ako hociktora normalna z nas. a to je realita. Vidim to vo svojom okoli. JA som mala vzdy smolu na chlapov a tie k..y ktore len vyuzivali, tie maju najlepsich chlapov a preco je to tak? TAk toto mi vysvetli ty teda,alebo ja som za cely zivot na to neprisla.

rarm

Ano dokaze a ty si toho prikladom? Prikladom inteligentnej, prirodzene krasnej zeny plnej dusevnej krasy, ktora neminie ani euro a aj tak vyzera vzdy pritazlivo?

SHAKTI

tak to si potom dobrá brzda rarm :-)))
kvakinko ale dokážu, ibaže také nepoznáš lebo poznať nechceš. To je odpoveď na tvoju otázku.