Červenanie - ako tomu zabranit?

Príspevok v téme: Červenanie - ako tomu zabranit?

Mojím problémom je červenanie - strach zo začervenania sa v určitých situáciách. Je to nepríjemné a trápne zároveň. Napr. červenám sa skoro vždy, keď sa ma niekto niečo osobné spýta, keď mám v spoločnosti povedať svoj názor, teda skoro vždy. Je to veľmi ponižujúce. Ak môžte pomôžte, ďakujeeeeeeem.
------------------------

anonym_9

Petko 12 : ja by som si chcela s tebou o tom popísať, len mi daj tvoj nick...ja mám tiež taký problém, tiež by som si chcela nájsť frajera, ale kvôli tomu červenaniu to nejde...napíš mi a popíšeme si

ROZVRH

ahojte, tak ma niekto skusenosti s tym kremom Ruboril? ja si ho asi pojdem kupit, tie navaly horucavy do tvare a neustale cervenanie ma uz naozaj nebavi :-(

aladin

Každý večer si robte striedavú sprchu tváre,najprv teplou,potom studenou vodou,ukončite studenou.Ja som to čítal a vyskúšal na sebe.Aj keď sa Vám nahrnie krv do tváre,ale ste oveľa bledší,už nehoríte-pozrite sa do zrkadla.Už po týždni to bolo dobré,len netreba to zanedbávať.

17patka1

Ján Praško, Hana Prašková: Trápí Vás nadměrný stud aneb jak překonat sociální fóbii
prosim vas, kde zozeniem tuto knihu??? uz je vsade vypredana, nema ju nahodou niekto ..a tak nahodou , nechcel by ju predat ? :)