Červenanie - ako tomu zabranit?

Príspevok v téme: Červenanie - ako tomu zabranit?

Mojím problémom je červenanie - strach zo začervenania sa v určitých situáciách. Je to nepríjemné a trápne zároveň. Napr. červenám sa skoro vždy, keď sa ma niekto niečo osobné spýta, keď mám v spoločnosti povedať svoj názor, teda skoro vždy. Je to veľmi ponižujúce. Ak môžte pomôžte, ďakujeeeeeeem.
------------------------

WSJGJFGFHGF

lidicky kde ste???????????????????????????????????????? chvela som vam poradit a poradte ci je to dobry napad,ze ked sa zacnem cervenat tak to tomu doticnemu poviem ,ze teraz sa budem cervenat ale neviem preco tak nech sa divne nediva,ze stim mam taky mensi problem

nexus

..treba sa naucit si verit..ja som maval chorobnu trenu zo vsetkeho v detstve,naucil som sa napriklad naspamat basen na puskinov pamatnik, ale ked som sa postavil pred triedu a mal som to odrecitovat, tak prisla triaska a vsetko som zabudol...opustilo ma to az v dvacine...
..treba sa vystavovat naschval situaciam,
kedy dochadza k cervenaniu a cvicit sa...
ono to prejde...teraz nema problem sa postavit aj pred 20 ludi a rozpravat...
nic to nieje...uz teraz :)

WSJGJFGFHGF

a zacnem vetou teraz sa budem cervenat je mi to jedno ale poviem si svoj nazor na ludi,vsetko co si o nich myslim.

W

lidicky zajtra po prvy krat si poviem svoj nazor v praci,uz mam toho dost a je mi jedno ci sa budem cervenat,zacat nejak musim tak ak ste sa aj vy rozhodli zajtra urobit prvy krok tak len do toho,drzim palceky

WSJGJFGFHGF

a je drsne co pisal jeden chalan,Prezdivka Liko,v roku 2007,ze uz nevladze a ze sa asi zabije,tak to je moc.Ak si nahodou este na tejto stranke tak sa ozvi.