Červenanie - ako tomu zabranit?

Príspevok v téme: Červenanie - ako tomu zabranit?

Mojím problémom je červenanie - strach zo začervenania sa v určitých situáciách. Je to nepríjemné a trápne zároveň. Napr. červenám sa skoro vždy, keď sa ma niekto niečo osobné spýta, keď mám v spoločnosti povedať svoj názor, teda skoro vždy. Je to veľmi ponižujúce. Ak môžte pomôžte, ďakujeeeeeeem.
------------------------

WSJGJFGFHGF

no neviem ci je to osud ale nahoda urcite,aky su Italsky chlapci? Strasne ziarlivy a panovacny,Drupiho nepoznam.Mam s toho blbi pocit ze si tu s tebou pisem a da sa povedat ze spolu flirtujeme,medzi tym si volam s priatelom po skype a robila som si s vlasami a on mi nato povedal ze vies co to znamena,ked si zenska robi s vlasami? ze je koketna: nejak to vicitil,ale necervenala som sa to bolo divne.Cez Webkameru sa necervenam,tak toho nechame,mam vycitky.ak budes mat este nieco k teme,tak napis rada si s tebou o tom pokecam.

nexus

..no predsa Detva :)ale vcera by som to ani netusil.. to je pekna nahoda..pozeral som ojazdene auta na nete a bolo tam odfotene nejake so znackou DT..
tak kukam odkial a z detvy...:))
to je nejaky osud alebo co...

..niesom z vychodu, ale z BA :)co nejako hutorim, alebo co? mne sa erosova hudba paci, poznas Drupiho, ten sa mi tiez paci.ale to je uz stary veteran...
aky su Italsky chlapci? :)myslim povahou...viemze tam hore su to taky polovicny rakusania, ale aj tak :)

WSJGJFGFHGF

mam 27,a ty si asi s vychodu ze?mam sestru v KE,a Eros tu mal koncert pred dvomi mesiacmi ale nestihli sme to,nieze by som ho nejak zrala ale ma pekne slova,o zivote.a to odkial som ak ti povie nieco skratka DT

nexus

.."Italcina" sa mi paci..to svedci o tom, ze si sa naucila v tej Italii aj nieco po cesky :))je to spravnejsie, ako taliancina...slovaci barsco skomolia...
a odkial si zo stredneho slovenska?
kolko mas rokov? paci sa ti hudba erosa ramazottiho, :)

WSJGJFGFHGF

Nexus,asi sme trosku odbocili od temy,ale Alfu Romeo nemam,a Italctina je velmi lahka,vobec som sa ju neucila a teraz uz sa dohovorim aj rozumiem zakladnym veciam,

nexus

...WRAONFBV, JE TALIANCINA TAKa lahka , ako sa hovori? nedala by si mi nejaku lekciu cez internet? strasne rad by som vedel po taliansky... :(

WSJGJFGFHGF

ahoj Nexus ,vse co si napisal je uplna pravda,ale to s tou lyzovackou,to mi radsej ani nespominaj,moj priatel si pred mesiacom zlomil a pretrhal kolenne vazy,takze musel ist domov do CEska a je tam uz mesiac ,preto som sa odhodlala ist na tuto stranku teraz ked som sama,inac keby tu bol tak tu niesom