Červenanie - ako tomu zabranit?

Príspevok v téme: Červenanie - ako tomu zabranit?

Mojím problémom je červenanie - strach zo začervenania sa v určitých situáciách. Je to nepríjemné a trápne zároveň. Napr. červenám sa skoro vždy, keď sa ma niekto niečo osobné spýta, keď mám v spoločnosti povedať svoj názor, teda skoro vždy. Je to veľmi ponižujúce. Ak môžte pomôžte, ďakujeeeeeeem.
------------------------

nexus

ahoooj :)
ake mate pocasie v Talaaansku? juuj isiel by som tam na vylet :)))
a uz sa necervenas...???
nevolaju ta Italovia Rosso?

WSJGJFGFHGF

napriklad dnes som bola v lekarni a v pohode som sa rospravala s lekarnicou,bez Cervenania,neviem cim to je ale asi mi stuplo sebavedomie ako som fliftovala s Nexusom.

WSJGJFGFHGF

Ahojte chlapci,Pato nemas zac rada ti pomozem,a Nexus dobre som sa zasmiala co si napisal,ale necervenala som sa.

patrik22

Ahoj WSJGJFGFHGF diky za radu mne napriklad to niekedy nevadi ze sa červenam ked som s kamosmi ale ked som niekde na urade ci v praci tak tam mi to prekaza a ty ake mas meno?

WSJGJFGFHGF

ahoj tulena,no ja tiez nechcem pouzivat ziadne kremy na tvar,tiez tomu nechavam volny priebeh,ani ziadne lieky,nebudem predsa koli cervenaniu,brat lieky,je to trochu na hlavu.Vsetko je o psychyke cloveka a ako sa s tym vyrovna,nieje to o liekoch a kremoch.

WSJGJFGFHGF

ahoj Patrik 22,tak Pato ako ti pomoct?ja to riesim uz asi 1O rokov,a az teraz som sa dostala na tuto stranku,ta mi velmi pomohla,citaj si co tu pisu ludia a uvidis ze ti to urcite pomoze ked budes vediet ze je nas tak vela co sa cervename,ja napriklad od dna ako som na tejto stranke som zistila ze fakt na cervenani nieje nic hrozneho,ignorujem ho ked pride a to cervenanie zabija,musis sa naucit,vtlct si do hlavy ze ti je to jedno,ze sa cervenas a potom uvidis vysledok,myslim si ze inac to cervenanie neprejde ked naneho budes stale mysliet.IGNORACIA cervenanie zabija,lidicky zlate.