Červenanie - ako tomu zabranit?

Príspevok v téme: Červenanie - ako tomu zabranit?

Mojím problémom je červenanie - strach zo začervenania sa v určitých situáciách. Je to nepríjemné a trápne zároveň. Napr. červenám sa skoro vždy, keď sa ma niekto niečo osobné spýta, keď mám v spoločnosti povedať svoj názor, teda skoro vždy. Je to veľmi ponižujúce. Ak môžte pomôžte, ďakujeeeeeeem.
------------------------

WSJGJFGFHGF

ahojte,Kika 74,ako to ja riesim u gynekologa?tak to je asi jediny pripad kde mi je jedno ze sa cervenam,tam sa cervena asi kazda zenska,vobec si stoho nerob hlavu,doktorovi je to uplne jedno a chape nas ze sa cervename,je to prirodzene.

patrik22

Ja sa červenam mam 23 rokov a nechapem prečo? niekedy ked sa rano prebudim uz som trocha červeny a potom mi to v praci stupne na extrem a neviem čo s tim nechapem sam seba čo sa deje pomoze mi kdosi čo s tim?

kika74d

a inak babenky ako riesite navstevu u gynekologa??? lebo ja mam obavy ze tam asi zhoriiiim .... ja budem fakt strasnne cervena.

tulena

WSJGJFGFHGF

dopočula som sa že je aj niečo natvar inak vola sa to rubinol či ako nevem neskusala som to vraj je to dobre stojí to 13 14 eur ale je to vraj dobre sice je toho malo ale ... hmm nejdem to skusať chcem sa toho zbaviť po svojom a gratulujem k uspechu aj ja robím pokroky inak aj pre ostatných babská rada znie zevraj tomu mame nechať volný priebeh vraj to zmyzne počase ked to nebudeme vsímať hmm dnes mi to uprimne, pomohlo no neviem ako nabuduce

WSJGJFGFHGF

BD vcera si mi pisala,ze je dolezite si s cervenania robit srandu a potom si zase pisala uplny opak ze ma nechces sklamat ale ze cervenanie neprestane ked si s neho budem robit srandu.Skus si to tam najst a precitaj si to,mozno ze si niekto omylom pozical tvoju prezyvku.mrkni nato BD

WSJGJFGFHGF

Hej,Ja tak teraz som sa schuti zasmiala,to stym ze si to mala az na bruchu,ja zase pre zmenu ked som sa vyzliekla s prepoteneho tricka tak mi tie servitky vypadali ako male kulicky a vsetko mi to popadalo na zem,a co hovoris na ten Anti-Driclor,uz si ho niekedy vyskusala?

Ja :)

WSJ presne tak, papierove vreckovky a tiez som to prilepovala paskou, tusim tou co sa lepi na rany aby to lepsie drzalo :D ale ked som prisla do skoly a kontrolovala som si to na WC, tak som tu dotrhanu vreckovku nasla kdesi na bruchu a pod pazuchou mokry flacisko :DDD
aj teraz ked sa pozeram na skolske foto, z vyletu alebo odkial vzdy mi tam vidno flaky, tie fotky sa hantim ukazovat niekomu

WSJGJFGFHGF

lidicky moje zlate,dnes v praci som konecne povedala svoj nazor,bolo mi jedno ci sa cervenam,ako som si nasla tuto stranku a dozvedela som sa ze tym trpi tolko ludi,nejak mi to pomohlo,tak vam chcem vsetkym moooooc podakovat.zacinam citit ze sa vo mne nieco meni,pomohlo mi to ze som sa vam vsetkym vykecala,nemala som skym o tom hovorit.A este do toho ten deo-Driclor,skoda ze nieje nieco aj na tvar,ze si potries tvar a cerven zmizne.lidicky piste,kde ste vsetci?????????????????????

WSJGJFGFHGF

ahoj JA,mam pre teba dobre spravi,dnes v praci som sa dozvedela co pomaha proti poteniu,je to Antiperspirant DRICLOR,tiez by som tomu neverila ale presvedcila som sa ze to fakt funguje.Ukazala mi tricko pod pazou a fakt ziadne flaky,a tiez sa potievala ako blazon.Este ho sice nemam kupeni ale urcite ho vyskusam.Uz sa neviem dockat ako si zmenym satnik s cierneho na FAREBNY.