Červenanie - ako tomu zabranit?

Príspevok v téme: Červenanie - ako tomu zabranit?

Mojím problémom je červenanie - strach zo začervenania sa v určitých situáciách. Je to nepríjemné a trápne zároveň. Napr. červenám sa skoro vždy, keď sa ma niekto niečo osobné spýta, keď mám v spoločnosti povedať svoj názor, teda skoro vždy. Je to veľmi ponižujúce. Ak môžte pomôžte, ďakujeeeeeeem.
------------------------

WSJGJFGFHGF

hej Nexus,Dievcatko TT,sa ta pyta na nejaku otazku na inej stranke,uz meskas asi tyzden s odpovedou,to nieje pekneeeeeeeeeeee

WSJGJFGFHGF

nemyslim si ze po vas ani nesteknem,ale bude to asi tazke,moj chalan sa vobec necervena tak mam strach aby ma pochopil

WSJGJFGFHGF

nexus,co je dost zriedka,? a preco si myslis ze sa na vas vykaslem,budem mu to musiet povedat ze som na tychto strankach,ale neviem ako to vezme.Hlavne to ze si tu pisem s klukama.

WSJGJFGFHGF

ahoj Tulena,ako si si uy stihla precitat tak slecna Frigidna ti to uz vysvetlila za mna,len ti chcem ktomu povedat ze za vyskusanie nic nedas,ja to dnes vecer budem davat poprve,takze uvidime zajtra.a k Nexusovi,na SK chodim raz za rok

frigidna

nexus- ale ja netvrdim ze je problem v nom. ja dobre viem ze je problem vo mne, teda lepsie povedane v antikoncepcii.

nexus

,..no nie, len som si nevsimol datum..
ale to nebude asi v tom chlapovi..keby si mala chutky, tak by si chut dostala, nie?
pri pohlade na ineho...