Červenanie - ako tomu zabranit?

Príspevok v téme: Červenanie - ako tomu zabranit?

Mojím problémom je červenanie - strach zo začervenania sa v určitých situáciách. Je to nepríjemné a trápne zároveň. Napr. červenám sa skoro vždy, keď sa ma niekto niečo osobné spýta, keď mám v spoločnosti povedať svoj názor, teda skoro vždy. Je to veľmi ponižujúce. Ak môžte pomôžte, ďakujeeeeeeem.
------------------------

tulena

WSJGJFGFHGF he dakujem no teda to asi skusim niekedy bo neni to až také drahe no len newm či sa nebudem červneať :D už si stoho noormalne robím srandu ja som sa asi zblaznila ale fakt toto tu je super mi to dodáva sebavedomie ked viem ze neisom sama diky ľudia :D

WSJGJFGFHGF

ahoj Lilus,hmmmmm,ako sa zbavit cervenania,tak to je vecna tema stale dokola,pokial si neuvedomis jednu dolezitu vec,cervenanie je prirodzena vec ale vadi nam a preto mas to len ty aj my vsetci v hlave v podvedomi,ako nahle si povies a presvedsis samu seba o tom ze cervenanie ti nevadi,prestane to_!Mne napriklad osobne pomohlo to ze som si na tejto stranke precitala viacero komentarov a fakt som zistila ze je to len v mojej mysli,kazdy den si hovorim,ze je mi to jedno a funguje to.