ekozahrada

slnko331

jasne, kludne pridi to mas po ceste len malu okluku, ani neviem na ake dni to vychadza, ale ja som doma alebo na zahrade, alebo raz za cas idem na nakup do Malaciek.

adriana

..inak, 14 a 15 mája by som mal ísť do Stupavy na školenie..ak by to vyšlo, mohla by som sa zastaviť, ak by ti to nevadilo, už keď budem v tých končinách..čo ty na to?:-))

slnko331

ahoj adi, som tu , ale musim ist do Malaciek na ten prepis auta, pretoze bude pisane na mna, ale asi okolo 10.00 pojdem.

slnko331

Maria, a teraz uz nebyvas na Zahori? Ak byvas blizko mozes ma prist navstivit, ja som este rok na materskej ak chces napis mi na mail odkial si slnko331@azet.sk

[zruseny12]

PEKNE RANO,SLNKO
ano,byvala som na ZAHORI....
pamatam,hovorilo sa tam takto o tych uhorkach...
a jedna pani mi dokonca hovorila,ze aj 2x do roka sadili uhorky,ale ci je to pravda,tak to neviem...
...mne sa jeden rok podarilo udrzat uhorky velmi dlho,az pomaly do septembra som mala uhorky v zahrade,ale to som skor mala len stastie,lebo uz nikdy sa mi to nepodarilo...
my sme mali tusim 19arovu zahradu ale to aj dvor patril do tych 19arov,ale presne neviem...
1rok sme sadili na celu zahradu,potom este asi 2 a 3/uz sa moc nepamatam/a potom sme si oddelili len kus zahrady a ta ostatna stala ladom...
lebo pre mna to bola velka zataz,taka velka zahrada,ale ta mala zahradka,co som mala to bol uz len relax...
najdolezitejsie je v zahrade udrziavat aj vlhko a prist na to,co aka rastlinka potrebuje v pode,ktoru clovek ma na zahrade a potom je to uz hracka pestovat...
my sme mali aj hrozno-bago...mala som ho tiez velmi rada,hlavne ked bolo dobre dozrete...mnam...:0)))...