klinicka smrt

juja

treba tomu verit do urcitej mieri ale neze sa z toho zblaznime a dame vsetku lasku len fiktivnej postave...BOH je podla mna len PREDSTAVA LUDI ale podla mna je to dobre verit lebo to nuti ludi byt lepsimi ale tak ja verim v BOHA ako osobu v ludskej mysli ktorej sa ludia spovedaju ak nemaju s kym alebo sa s nim delia o svoje problemy...proste podla mna je Boh predstava ktora nuti ludi byt lepsimi
urcite niesme z Adama a Evi ked je vedecky dokazane ze mame spolocnych predkov s opicami tak potom by adam a eva boli este nieco take ako australopitekus pitekantropus proste skoro ako zvieratka...tak ja neviem co je natom pravdy ja som sa to pytala aj na nabozenstve a tam mi vravela ucitelka ze vedci nenasli nejaky clanok a tiez nad tym premyslaju ADAM A EVA a podla mna to neni mozne sak tu je uz tolko faktov...BOH mohol vzniknut nevedomostou ludi ludia si mnoho veci nevedeli vysvetlit tak to hoili na boha ale cim dalej je viac vzsvetleni roznych zazrakov a takisto aj klinicka smrt ktorej vedecke vysvetlenie uz bolo rozpisane tak potom nechapem co tu dalej rozoberate o prechode na druhu stranu...je to uz len vase podvedomie co bluzni nedostatkom kyslika

majka_

je to zaujimave no. niektori tvrdia, ze tomu neveria alebo ze to neexistuje, ale su si tym uplne isti? ja sa nepovazujem za nejaku neviem aku velku krestanku, ale asi nieco na posmrtnom zivote bude.

juja

KED SOM POZERALA VSETKY TIE NABOZNE FILMY ZDALO SA MI AKO KEBY VSETCI TI SVEDCI BOLI BLAZNI...videla som film kde dakto veril v boha a tam zhodil dajaky zvon a znicil kostolny zvon proste zacal rozhadzovat ludom otcov majetok ludom atd...JA SI MYSLIM ZE TO NIEJE SPRAVNE...JAK NA PSYCHIATRII

anita

O tom filme -útek z pekla som veľa počula, viete mi poradiť kde sa dá zohnať?? táto téma ma ozaj zaujala a rada by som si to prezrela.

aaaa

ahojte, klinicka smrt a vsetko nadprirodzene ma strasne zaujima,viete mi niekto povedat ci existuje nejaka skola sa tymto zaoberajuca ? dakujem

saaany

je to pravda..moja mama dva roky pred mojim narodenim potratila babetko..od malicka som jej rozpravala stale ten isty pribeh:rozpravala som sa s niekym mne velmi blizkym pricom som vsetko pozorovala akoby zo stropu jednej izby..ta izba bola izba mojich starych rodicov..a to co som pozorovala bol moj brat,otec a stari rodicia ako netrpezlivo vyckavali na telefonat..vtedy sa ma ten moj neznamy vedla mna spytal,ci som pripravena ist,a ja som povedala ze este nie je ten spravny cas..v tom momente zazvonil u nich telefon,a vsetci zacali plakat..Ked som bola vacsia,rodicia mi prezradili,ze naozaj sa vsetkko stalo presne tak ako som to opisala..NIKDy predtym mi o tom nehovorili,dovtedy som nevedela ze mama niekedy potratila..chceli nato zabudnut..a ja som konecne pochopila tomu pribehu..

mrak

je to pravda ze ked dakto dostane klinicku smrt tak vraj svoje telo vidi z hora a moze prechadzat stenami ako duch pisalo to v knihe

bejka

Nie som tu na to, aby som sem dávala moje osobné myšlienky a názory s ktorými by ste možno nesúhlasili...ale aj tak skúste si každý sám pre seba pozrieť tento web:/www.klinickasmrt.cz napíšte ak Vás to ,,chytí,, za srdce:-)