klinicka smrt

jana33

to prerusenie znamenalo ze tu mas este ostat, a nie to ze ta tam nechcu...mala si maleho synceka a niekde v buducnosti ti bol sudeny tvoj dobry manzel:)

jana33

podla mna sa tam dostanu len ti ktori tam patria, takze tvoj priatel by sa tam urcite nemal nachadzat, ale najskor tam stretnes svoje deticky:)oni boli nevinne..

dvaja

asi ano, povedalo mi to viacej ludi, vraj zo mna vyzareje nieco co cloveku dava pocit bezpecia, energiu..... som toho naozaj vela zazila a nebolo to pekne, zo skusenosti viem poradit a dufam, ze aj dobre.

dvaja

verim,ze nieco je ale neodvazim sa ani pomysliet co! Bojim sa velmi koho tam stretnem a bojim sa aj ze ma tak ktosi caka koho uz v zivote stretnut nechcem.....preto nerada rozmyslam o tom co je za nami.

jana33

tak to si mala velke stastie, ale asi si mala ostat na zive, lebo unikla si hned 2 smrtiam, lebo ta mohli zastrelit a potom si mohl a zomriet pri autonehode, ale asi tu mas nejake poslanie;))

dvaja

ahoj, ja som sa pamatala na ten zazitok v bezvedomi bolo to velmi zive a za ruku ma tahal on! Neviem ci ma ozivovali, nato sa nepamatam, viem, ze som sa sama a potom som zase asi zaspala, alebo tak nejak, prebrala som sa az v nemocnici ked mi ruky a lopatku narovnavali, tam som plakala velmi od bolesti, ruka mi totizto vysela len na kozi. brr.