klinicka smrt

Veve

Klinická smrť je vlastne keď sa duša odpojí od tela. Vtedy je človek v tzv.bezvedomí.Určite to nie je výplod fantázie alebo nejaka halucinácia.To vie najlepšie človek ktorý si to sám zažil.Ja som klinickú smrť nezažila ale počula som o tom.
Som veriaca a tiež verím že existuje tzv.posmrtný život- nebo,očistec peklo.
V jednej knižke som čítala o očistci a je tam jeden príbeh kde sa jedna duša zjavila jednej osobe a tam jej o tom rozprávala.To som už dávnejšie čítala tak si to už presne nepamätám.Ale verím že očistec existuje a nie sú to výplody fantázie.
Myslím že keď nechodí niekto do kostola to nie je ťažký hriech. Je to na ňom.Poznám jedného kamoša ktorý nie je pokrstený ale je dobrý a už mi veľa krát pomohol.Myslím ,že Boh neodsudzuje keď nechodíme do kostola.Bude súdiť naše správanie.

nezavisly

marek perháč: Hlavne ze sa vsetko toci okolo katolikov.

Ini krestania neexistuju?

Ked peklo je v zemi, tak raj je v nebi?

Kto ti take veci nakukal?

BTW: ak tomu veris, tak to dostanes.

...

agina

Ja v Boha ani v posmrtny zivot neverim, dufam, ze to tu takto mozem napisat.Na tom, co napisala polievocka, je velky kus pravdy.Aj krv sa nahrnie blizsie k srdcu, len aby prezilo.

Veve

Pre Standa:Ten film sa volá \"Útek z pekla\".Je to fakt dobrý film a stojí si to zato pozrieť. Stando je ešte jeden film ktorý sa volá \"Únik z pekla\" ale to je iný film.Myslím že nedávno ho dávali v kinách.
Na nete ho asi nenájdeš.Jeden môj kamoš ho niekde zohnal na DVD. Tak skús ho potom pozrieť v nejakej požičovni alebo mi môžeš napíš na mail a ja sa ti ho pokúsim zohnať.

poliewoocka

Hm..klinicka smrt.Niekto vravi,ze videl anjelov,niekto samotneho Pana...ale vsetko ma 1 spolocne.Kazdy videl svetlo.A viete preco?Pri vaznom,takmer smrtelnom zraneni zazije telo sok a musi zabezpecit zivotne dolezite organy ako pluca,srdce,mozog..to sposobi to,ze vam postupne vypina zmysly.Sluch-pocujete ozveny,sumenie,miznu hlasy.Zrak-postupna strata vnemu sa prejavi ako postupne vybielenie zorneho pola a vidime svetko.Najprv mensie,ktore sa zvacsuje a nabera intenzitu.Po ziskani vedomia sa postupne ozivuju aj tieto vnemy.Moze sa to javit aj ako tahanie prec od tunela lebo este nenadisiel nas cas..Nechcem nic spochybnovat ale na veci by sme sa mali divat aj z inej stranky.VERIM V BOHA AJ V POSMRTNY ZIVOT:VERIM V DIABLA AJ V PEKLO.Ale verim aj v biologiu...Tolko moj nazor.

frontman

marek perhac, ved ty si v pekle uz teraz

leila, to nie je take jednoduche, to by si mohla tvrdit, ze tvoje vedomie je len halucinacia v dosledku inhalacie vzduchu alebo ze laska, ktoru citis k svojim detom je len pritomnost nejakeho hormonu v tvojom tele

nina30

Väčší hriech je, keď ten čo ide v tú nedeľu do kostola a tvári sa ako najväčší dobrák a svätec pod slnkom, je plný zlosti, závisti a hnevu. Bije doma ženu a závidí susedovi aj chorobu. Ja si stále budem viacej vážiť človeka čo do kostola každú nedeľu neklusá štrngotajúc pátričkami ale je milý, slušný a dobrý k ľudom a snaží sa im pomôct. A keď boh existuje nemôže takého človeka zatratiť len preto že sa nedoprosoval za odpustenie svojich hriechov ale za to že ich nepáchal. Je viac zla na svete ako to že nejdem do kostola. Mala som skúsenosť s jedným " svätím" človekom čo bol jeden hnusný závistlivý lakomec a keď sa prestal hrať na dobručkého ukázal svoju pravú tvár, kričal bol agresívny a klamal. Logicky keď uvažuješ aj keď viera si odporuje s logikou, nemôže Boh byť spokojný s tým že cirkev bohatne a zhromažduje a na druhej strane deti trpia hladom, zimou.

leila

marek perhac vobec nemas pravdu ja som zd.sestra a tak viem ze klinicka smrt su len halucinacie v dosledku hypoxie cize nedostatku kyslika v mozgu a nie ziadny dokaz ze existuje zivot po zivote aby si vedel..a nekecaj blbosti, ked nevies