Domaca pekareň chleba

ninka 255

terka,my máme pekárničku od fy Eta a volá sa Professor, nevieme si vynachváliť.Kupujeme hotové zmesi na chlebík v Lídli,celozrnné,slnečnicové...majú asi 5 druhov a je výborný.

43

mali len ake to si nevsimla lebo to nekupovavala kvoli tej dcerke ona nemoze od muky nic.
ale fakt tie muky ked nechces nieco specialn ekupis aj v kauflande.
ja chodim do toho naseho obchodika so zdravou vyzivou nie kvoli muke.ja tam kupujem rozne strukoviny na klicenie a ochucovadla a uz ked somtam tak samoz ekupim aj muku.inak ju kupujem v kauflande,lebo ju dost minam aj na musli tycinky a susienky celozrnne.nie teda kvoli chlebu.

Lolka

ano tak to sa jej lepsie oplatí. Veru treba aj porovnat, kde za aku cenu. Takze tam mali aj celozrnné nielen pre celiatikov?

43

no to som sa jej aj pytala,ale povedala mi ze tie suroviny pre celiatikov tam mali dost drahe a nie az taky velky sortiment a na nete nakupi naraz vela toho a ma to potom lacnejsie.

rrrrrrrrrr

my máme Moulinex Home Bread XXL a sme s ňou véééľmi spokojní. Zo začiatku sme piekli často chlebík, tak zhruba každý druhý deň ale teraz už po menej skôr si necháme v nej "urobiť" cesto a pečieme koláče a buchty. Je to super vecička, už by sme bez tejto pekárničky nevedeli žiť :D

Lolka

43 dakujem za ochotu:-D
Teraz budem musiet zistit kde je tá Komenského ulica v Leviciach. A preco ked ma blízko Levice nakupuje z netu?

43

no uz som jej volala,povedala mi ze niekde na komenskeho ul.to bolo ale ze uz tam davno nebola,lebo tiez uz objednava len cez net.tak skus si vyzistit ci to tam este je.

Lolka

neviem, nepoznam taký obchod v Leviciach so zdravou výzivou. Alebo skus sa opýtat tej kamarátky kde v Leviciah je taký obchod, adresu, mozno by som mohla skusit najst v google ci také nieco je, skusim este pozriet na nete.

43

tak pozri u vas,ja myslim ze ked to maju u nas v kauflande tak to budu mat vo vsetkych svojich sietach.
a u vas v leviciach nie je ziadny taky obchodik so zdravou vyzivou?ja mam kamosku od tial a jej dcera ma celiakiu a hovorila mi ze nakupuje vyrobky a suroviny v nejakom obchodiku v leviciach.