Domaca pekareň chleba

jaaaa

Terka,aj ja mam len taku lacnejsiu pekaren z lidla,tiez ma casovac a plno inych funkcii.Peciem v nej uz vyse roka chlieb kazdy druhy,treti den a zatial musim zaklopat na poriadne drevo slape ako hodinky.

43

tazko povedat terka,ja poznam ludi co mali drahe znackove pristroje a museli reklamovat,a poznam co maju lacnejsie a su spokojni.takze ak si spokojna tak len peč a skušaj,ved aj v tescu ti dali 2-ročnu zaruku.a ked sa ti niečo mimoriadne vydari tak sa s nami dufam podeliš o recept a skusenosti.

terka36

kupila som si iba taku tescovu, BM08. neviem či som urobila dobre. ma aj časovač,dufam že nebudem ľutovať že som radšej doplatiť a kupiť dačo ine...

43

to neviem terka ,neskusala som.musis siteraz najst svoje finty a to najdes len ked budes skusat.vela stastia a vela dobreho chlebika!
aku pekaren si si kupila?

terka36

včera som si tu pekaren kupila. aj som hned piekla. grahamový chlebík podla receptu v navode bol super. ale v tých receptoch sa stale píše o chlebovej muke. aka to je? možem použiť aj normalnu muku?

43

terka zalezi od toho kolko ludi ma tvoja domacnost.my sme 4 tak som vyberala podla velkosti.preto som si dala pozor aby mala pekaren hlavne dva haky a aby sa dal odlozit start na nej,nech mame chlebik rano pekne cerstvy.ale to zaleži fakt od teba.moja kamaratka kupil amoulinex s jednym hakom a vraj jej to uplne staci pri tom su doma 5-ti.mne je napr tato moja maxima aj malo ked pecem buchty alebo knedlu.takze urcite by som si ja mensiu nekupila.

majkaaa

Ja ju už mám viac ako rok,je to najlepší malý elektrospotrebič aký mám. Odvtedy som chlieb ešte v obchode nekúpila, robievam v nej knedle,šišky,už som robila aj obyčajné rožky,cesto na pizzu. Vrelo odporúčam,recepty beriem zo stránky www.dama.cz tam je oddelenie domáce pekárne. Ale odporúčam takú s dvoma hnetákmi,je väčšia,urobí sa toho viac. Mám Moulinex XXL a som veľmi,veľmi spokojná.