Ako rýchle znizit vysoky krvny tlak

majdo

To nie je vôbec alarmujúci tlak. Je to síce individuálne, ale takýto tlak by nemal byť príčinou bolestí hlavy . Môže to byť stres, kúp si Magne B6 , znižuje tlak, tep a upokojuje.

ververka

ja mam uzz 4 roky 150/90 a tep uz od malicka 95 v klude.
Behala som po vsetkych moznych vysetreniach a vsade mi povedali ze to je psychicke. Dali mi Vasocardin pol tabletky denne , uzivala som ho, upravil sa stav, pritom mi lekarka povedala ze mozem brat podla toho ako sa citim - ze mozem aj nemusim. Tak som nebrala, kedze na moje pocity to vplyv nemalo.

tinkab

Ahoj, ako som tak čítala tvoj príspevok, celá som sa v ňom videla. Mala som také isté problémy ako ty. Po lekároch som chodila dva roky a nič mi nezistili, len pchali do mňa lieky, ktoré mi pomohli len nachvíľu.

Bola som u jedného alternatívneho lekára, ktorý lieči ľudí pomocou prístroja Biocon, povedal mi, že tie problémy pochádzajú z rozhádzanej frekvencie tela vďaka elektrožiareniam z mikrovlnky, telefónov, telky....Dal mi náramok, ktorý má v sebe čip s frekvenciou, ktorú vyžaruje jeho prístroj pomocou ktorého liečil ľudí. Aj keď som náramku neverila, po dvoch týždeňoch sa mi upravila frekvecia na optimálnu a už pol roka neviem čo je to únava, nízky tlak, nespavosť....Toto ma zachránilo a touto cestou sa mu chcem za to poďakovať. Ak by si chcela môžem ísť za ním a poviem mu nech ti náramok zašle na tvoju adresu. Ja som zaň dala 28 €, no pre mňa má hodnotu zlata.Môžeš mi napísať na moju adresu 0505lulu@gmail.com

nikanepoznas

Dobry den chcela by som vedieť čo robiť ked babka ma tlak 165/125.Berie lieky prosti vysokemu krvnemu tlaku ale spodny tlak ešte taky vysoky nemala rada by som sa dozvedela že čo robiť pri takom vysokom spodnom tlaku.Dakujem

Signs8

Vysoky tlak, moze chvilkovo sposobovat mentalny stav ( stres a myslienky, ktore rozobrame v hlave ). Tlak treba merat ked ste doma v klude, nie ked pridete z roboty nahnevany a plny dojmov z celeho dna. Hlavne treba merat spravne, mat tlakomer aj s meranou rukou na ktorej je manzeta v urovni srdca. Ak by napriek tomuto ste namerali vysoky tlak a stravovali sa normalne a nie prehnane pili a fajcili, moze byt problem v nadoblickach, ktore regulu nas vlastny kortizol. Treba ist k urologovi nech Vas vysetri na podozrenie vysokeho krvneho tlaku. Nebudem vypisovat, ze treba sa normalne stravovat vsetko ale s mierou, kto ma nabeh z rodinnej anamnezy tak sa treb a sledovat a konzultovat s lekarom. Sport a strava dokazu zazraky a dobry spanok. Na zaciatku vysokeho tlaku je mozno lepsie zvolit alternativu. Cinska medicina "Uvolneni napjaté tětivy" a "Cordyceps synesis ", 2-3 ks cesnaku (prehltat ako tabletky, nie kusat, nebudete smrdiet), med, skoricu, caj na oblicky. Ak niekto vie meditovat tak spojte to aj s tym. Uzivat kazdy den, minimalne 3 mesiace.
Ak Vam to aspon trosku pomohlo, ze sa zamyslite nad tym, tak budem rad.
Drzim palce.

Signs8

Vysoky tlak, moze chvilkovo sposobovat mentalny stav ( stres a myslienky, ktore rozobrame v hlave ). Tlak treba merat ked ste doma v klude, nie ked pridete z roboty nahnevany a plny dojmov z celeho dna. Hlavne treba merat spravne, mat tlakomer aj s meranou rukou na ktorej je manzeta v urovni srdca. Ak by napriek tomuto ste namerali vysoky tlak a stravovali sa normalne a nie prehnane pili a fajcili, moze byt problem v nadoblickach, ktore regulu nas vlastny kortizol. Treba ist k urologovi nech Vas vysetri na podozrenie vysokeho krvneho tlaku. Nebudem vypisovat, ze treba sa normalne stravovat vsetko ale s mierou, kto ma nabeh z rodinnej anamnezy tak sa treb a sledovat a konzultovat s lekarom. Sport a strava dokazu zazraky a dobry spanok. Na zaciatku vysokeho tlaku je mozno lepsie zvolit alternativu. Cinska medicina "Uvolneni napjaté tětivy" a "Cordyceps synesis ", 2-3 ks cesnaku (prehltat ako tabletky, nie kusat, nebudete smrdiet), med, skoricu, caj na oblicky. Ak niekto vie meditovat tak spojte to aj s tym. Uzivat kazdy den, minimalne 3 mesiace.
Ak Vam to aspon trosku pomohlo, ze sa zamyslite nad tym, tak budem rad.
Drzim palce.

dedkovo

Lahnite si, dlane povedla tela 20 cm hore vyvratene. Skrabosku na oci a 500x si povedzte - som uplne kludna a vznasam sa. (vymyslite si nieco) ale umelo to precitujte. Mozog je blbec robi to o com premyslate. Teraz mi napr. ide z PC 8 repracikov (ozvucena cela izba) jemne hucanie mora a vtaciky. A ma to ukludnuje. No a to som riadny nervak - daco som nabral za 64 rokov. Kokos a manzelka si zerie nervy vedla na TV novinach a je zlostna jak pirana. Dalej silvova metoda, vzlykave dychanie a i. - ale su to drahe knizky. Mne ich obcas syn z BA pozicia.

Annamari

PEtuška B...

mám 30 rokov, v živote som nefajčila, nepila kávu (sem tam nejaku latte alebo capuccino), alkohol len priležitostne, nadváhu mam podla v BMI indexe v pohode pod 25, čo je norma... zdravo sa stravujem, vyprazane a hranolky len fakt sem-tam, fanta cola a podobne veci uz davno nepoznam, lebo mam problem s hladinou cukru, tak musim davat pozor, cholesterol som doteraz mala v norme, minuly rok som chodila korculovat na kolieskovych von na hradzu, tento rok takisto teraz som to vymenila na beh... .. a tlak mam v nebi.. co teraz?... podla mna nic nenapomaha viac k chorobam ako aj vysoky krvny tlak a dalsie ako STRES, STRES, STRES.. a tomu mam ako obist? .. snazim sa osvojovit meditacie a pod., ale nejak to neni moje... takze... asi tak..... je to bohuzial osud... niekto pije, fajci, nehybe sa a zere vyprazane a pod. cely zivot a dozije sa pomerne v dobrom zdravi vysoky vek, ini si davaju pozor a su v riti....aj ja by som sa mala zmierniť, ze svet bol, je a bude vzdy nespravodlivy... len mi to ide velmi-velmi tazko.....