Ako rýchle znizit vysoky krvny tlak

Sylvi421

Severka- viem,že to nie je k téme, ale tá veta že jem 3x denne, a som štíhla...nuž čo čakáš, ked ješ 3x denne a chudneš? Ešte v lete? Bože,normálne sa má jesť 5x....Už aj mne sa začína zvyšovať tlak..ako si ľudia škodia..

Severka

zdravie.pravda.sk
Ja by som tam ešte priradila, že aj cesnak, cibuľa, pažitka, pór je dobré na zníženie tlaku.

Mala som pulz 118 a zjedla som cibuľu a pulz sa mi znížil na 70.

A nepresoľuj jedlá, pohyb a dostatok pohybu. Aj antiko môže za vysoký tlak, zvýšená činnosť štít. žľazy.

Severka

ja mávam miernu hypertenziu. Lekárka mi namerala 140/95 tep 85. Doma keď si meriam tak mávam aj vysoký tep najvyšší som mala 117.

Bojím sa aby sa mi niečo nestalo. Len sa modlím aby to všetko srdce v pohode prežilo.

Nesolím, som štíhlej postavy, vážim 59 a 169 som vysoká, mávam dlhé prechádzky, nejem mastné, grilované vyprážané a údené jedlá, nepijem kávu, alkohol, nefajčím, jem tri krát denne. Jem veľa ovocia a zeleniny.

Užívam antiko a mám problémy so štítnou žľazou. Nábeh na zvýšenú funkciu štítnej žľazy a ešte k tomu chronický zápal. Veľa jedla zjem a chudnem, býva mi teplo. A v lete schudnem veľmi veľa a tlak a tepom tak to nechcem ani vidieť. Bude vysoký a tep. A váha asi 50 kg ako anorektička. :-(.

Marek468

Môd dedko mal dlhodobé problémy s vysokým krvným tlakom.

Raz som čítal o jednej hube, ktorá ma zaujímavé účinky a dosť ma to zaujalo.

Tu je krátke video o tejto hube www.youtube.com

Dúfam, že som mohol pomôcť :)

Andika

Ahojte, z vlastnej skusenosti vam odporucam od firmy Kyäni uzivat cely trojuholnik zdravia na jeden mesiac pravidelne pidla pokynov a garantujem vsetkym upravu vysokeho krv tlaku az tak ze vas lekar to nepovhopi!! Su to cisto prirodne a extra efektivne produkty :))!!!! Cez net sa to sa objednat len pomocov ID kodu a rada vam poskytnem moj ID 1178389. Potom mi sem napiste som veelmi zvedava a rafa si precitam ze som vam pomohla :)), prajem vsetkym skore uzdravenie

urb

mozno to je odveci ale chcem sa opytat na taku vec pred tym ako mi bol zisteny vysoky tlak v 18 r. 160 na 100 som bol vrchlovy sportovec. Doktorka mi predpisala lieky a povedala ze mam byt v klude a o pol roka na kontrolu tak chcem sa opytat nakolko mam ten sport obmedzit. dakujem

barodneees4

No ja 18 a dne smi prišlo strašne zle až do teraz tlak 135/105 a pul 146 .. a to krútenie hlavy teplo triasla mierne je to narmálne ?

mikimausik

K vzniku vys. krv. tlaku vedú 3 príčiny:

- farmaceutické lieky lebo to čo chceme okamžite liečiť vedie pomocou ijekcii a rôznych medikamentov telo však nie je pripravené na taký prísun masívnych látok. Tie sa v dôsledku toho usadzujú v organizmu a zahusťujú krvné riečište. Výsledkom je vysoký tlak.

- zlá životospráva zla kombinacia tepe. upr. sacharidy s tukom ako je kolače dorty biely cukor, prirodny bočik konzumovany s cibulou je zdravejší ako margaríny a hovadiny typu rastlinne maslo

- toxiny v hrubom čreve následkom bratia farmaceutickych liekov

Poznám pacienta ktorí bral 17 rokov prášky, ked prestal a 3 tyždne sa začal ináč stravovat tlak sa upravil. Neberte farmaceutické prípravky na tlak !!!

Zbavte telo kyseklin:

vynechat biele jedy ako je cukor, sol, čistý tuk živočíšny, konzumujte panensky olej, 1 až 2 polievkove lyžice s tvarohom (lebo v naviaže sa na sirne zlučeniny tvarohu a tim lepšie sa dostane s hrubeho čreva do krvi) alebo tvar. jogurtom spolu s ostatnymi opatreniami napomahaju zniženie tlaku na 120/80

Stava ktorá zniži tlak (použivajte pred navštevou kardiologa)

Recept:
450 ml štavy z uhoriek a 50 ml s cibukle pite denne rano noektori po jedle lebo niektorých nafukuje

Pozor na kvalitu vody kupte si reverznu osmozu voda ako z pramena.
kosice