vigantol skusenosti

lujziara

Sabina neviem ako môže mať lepšie zloženie, keď je to proste déčko, ale tak to je tvoj názor tvoja vec, my sme s Vigantolom, ktorí predpisujú aj odporúčajú lekári problém nemali a tiež na jednej strane som aj rada, že ho hradí poisťovňa, nejaké tie peniažky nám to ušetrí :) A zároveň mám istotu, že keďže ho dávame denne, že aj ho máme dosť a nemusíme sa báť problémov, ktoré s nedostatkom déčka súvisia ;)

sabina789

ja som ho skusala davat synovi, ale moc mu nerobil dobre, od kamosky farmaceutky som potom dostala tip na decko od genericy, vraj ma pre deti lepsie zlozenie... skus mopzno aj viac druhov a najdes co dietatu vyhovuje

brunetka28

Matriska myslím si to isté, čo aj ty, je dobré keď sám doktor povie, čo by sme mali urobiť, čo deťom nasadiť :)

matriska

KYBLIK_

Ked ono niekedy niektore veci citat vopred je aj na skodu. Niekedy je proste lepsie neriesit a dat si poradit lekarom, predsa len ti vedia co ako a aj preco. Aspon moje presvedcenie je take. A fajn je to, ze das dve kvapky a proste to dietatko ma dostatocne mnozstvo vitaminu. Ze tak malo vlastne staci :) Je to z mojho pohladu fajn ;)

kyblik_

Treba skúsiť. Ja som čítala diskusie na nete a tak som ho radšej ani ne skúsila a kúpila drahší prvej drahší nerobil problém, druhú bolelo z neho brucho, zmenila som na vigantol a tej sadol. Čiže treba skúsiť :)

matriska

LUJZIARA

Ano, ale myslim, ze si pochopila ako som to myslela, nie? :) Myslela som to proste tak, ze to zdravie deti stoji vsetko na nas, a je na nas, aby sme detom zabezpecili vsetko, co potrebuju.

matriska

DANIELKA216

Tak myslim, ze dospeli ludia ako sme ty a ja, tak by mali mat tieto veci proste niekde v podvedomi. Ze by sme mali na to mysliet, ze aj nam moze nejaky nedostatok hrozit. Len tie deti nemaju paru, co potrebuju, nevedia, co im moze hrozit. Oni len vedia, ze su na tomto svete, ked maju par tyzdnov a inak nist :)

danielka216

sporenta tak mozno len pred tym casom to zacala byt pre nu aktualna tema, ja tiez som sa nejako o vitamin D nezaujimala, kym sa nam rodina nerozrastla, kym to nebolo podstatne nejako pre nas. A vlastne vtedy som pochopila aj to, ze to neni treba len pri detoch sledovat tu hladinu vitaminu, ale aj pri nas dospelych, ale to uz zase je trosku o inom ;)

sporenta

sibierina to si sa dozvedela až pred pár mesiacmi?...ale tak nič to...podľa toho čo píšeš je zrejmé, že už v tom máš celkom jasno...že máš predstavu čo a ako...čo je dôležité a prečo...vitamíny majú svoje opodstatnenie a to v každom veku...