Rakovina kosti

Ivka 1

Jany určite je to veľmi vážne ale dá sa pomôcť.Treba však začať čím skôr. Napíš mi na mail ak budeš chcieť a samozrejme aj s kamošom prip.jeho rodičmi.

jany

Môj naj kamoš mi v piatok oznámil že má rakovinu. Že mu to našli v kolene niekde.. Môže to byť veľmi vážne? Bojím sa oňho.. :(

RNG

Na fore je viacero tem na rakovinu, aj na rakovinu kosti. Tam su navody, ako na to.
V prvom rade zmena stravy!
A mnohe doplnky pomahaju liecbe(graviola(caj z polievkovej lyzice), beta glukany(3x400 mg), tekute zeolity(2x20 kvapiek), enzymi na prazdny zaludok, lapacho(caj z polievkovej lyzice),Samento(2x10 kvapiek), B-17(2x500 mg),rozne silne antioxidanty atd)

lunsi

moja mama ma rakovinu v kostiach, podstupila chemoterapiu, ale dalsiu uz odmieta ze by chcela vyskusat alternativnu lecbu. mava velke bolesti, niekedy ani vstat nevie, mne sa zda ze sa to rapidne zhorsuje, ma to ze vraj niekde v chrbte, presne neviem, nechce sa o tom som mnou rozpravat, niekedy sa nevie ani nadychnut take ma v chrbtici bolesti. povodne to bola rakovina zaludka, ktory jej vyliecili ale teraz su to metastazy v kostiach a kostnej dreni. ako jej mam pomoct a co mame robit, ma ibe mna a ja ju a ja som sa naozaj s nicim takym este nikdy nestretla...

111

ja som mala tumor na stehennej kosti nič príjemné, ale keď máš snímky máš aj vyjadrenie lekára nie? veď rentgen nerobia hocikde len v nemocnici.