Rakovina kosti

RNG

Mira, skroby z obilnych zrn sa hydrolyzuju s pomocou enzymu amylazy a kyselin na jednoduche cukry.Takze pozor s tymi obilovinami pri rakovinach.
Kvasene produkty sice obsahuju nejake enzymi, ale nie kompletne.Kvasenie je hlavne kulturami mliecneho kvasenia, tj Lactobacilami a bifidobakteriami, ktore produkuju potrebnu kyselinu mliecnu pre telesne procesy a ochranu.
Najma tam chybaju bielkovinne enzymi(proteazy)
Proteazy su zo zelenin len v niektorych surovych korenovinach, najma repa a cvikla.
Zialbohu, tieto sa ani kvasene ani surove po vacsine nejedia, hoci by sa mali z hladiska enzymov a mineralov.

- mira

Možno si prehliadol, že som uviedla kvasenú zeleninu a lisovaný šalát. Tie obsahujú dostatok enzýmov.
Okrem toho sa používa nekonzervovaná sojová omáčka a miso pasta, ktoré dodávajú ďalšie enzýmy.
Obilné zrné si, prosím, nepleť s komplexnými sacharidmi, pretože obsahujú i minerály, bielkoviny, vitamíny a nerozpustné polysacharidy.
Tie neživia rakovinné bunky, na rozdiel od živočíšnych bielkovín a jednoduchých cukrov, ktoré sú prvým predpokladom rakovinového bujnenia.

RNG

Mira, cistenie tela prevadzaju nielen absorbenty, ale hlavne enzymi a v tych tvojich radach sa akosi neukazuju v dostatku. Varenim sa enzymi kompletne znicia. A komplexne karbohydraty( sacharidy) sa v tele menia na cukry, co je vyziva pre rakovinne bunky, takze to by som v prvom rade obmedzoval, hoci nie uplne vylucil, lebo aj ine bunky v tele to potrebuju.
Dieta s hromadou SUROVEJ zeleniny s vysokym obsahom enzymov, nesladke ovocia a malo sacharidov je pre rakovinnych pacientov asi najlepsia. Na orechy a olejnate semena a kokosovy olej by som rozhodne nedaval limit, tie nezivia rakovinne bunky , naopak, kokosovy olej napr je dokazatelne uzitocny pri potlacani plesni a rakovinnych buniek(to ide ruka v ruke)a telu dodava mmnozstvo energie, totiz sa vie spalit aj na mechanicku energiu, podobne ako cukry, ale rakovinne bunky ho nevedia pouzit.
Za rozne morske a vodne riasi som hlavne v nedenaturovanom stave, tj nevarene. V tom je spirulina vyborna, lebo je stravitelna bez uprav, ktore chlorella potrebuje. Aj chlorella , pokial je mleta za studena, abyy sa v nej neznicili rozne hodnoty, je vyborna.
Varene morske sice este stale obsahuju jod a rozne stopove prvky, ale su v nich znicene niektore vzacne komplexne sacharidy, samozrejme niektore vitaminy a vsetky enzymi.
Praskove za mrazu susene a rozdrtene su najlepsia forma na morske.

sweet_lolitta

Tak ako hovori mira, treba sa poradit so skusenym znalcom. Na SR zial nepoznam, viem len o ludoch v CR: Pani Pruchova , Chasakova, Dospisilova, Dvorak ( z Dobrusky)...atd

AK CHCETE VEDIET AJ OSTATNI NIECO O VYZIVE, KTORA FUNGUJE POZRITE SI STRANKU: www.svetenergii.cz

To je zaciatok aj mojej cesty-mozem odporucat.

[zruseny12]

...mna by zaujimalo...ked sa robie testy na onkomarkery...
...viem ze onkomarkery su zvysene pri zapale.../ked je nejaky zapal v tele/
...ja som mala zvysene onkomarkery pri vysetreni kostnej hmoty/vysetrenie z krvi mi ukazalo zv.onkomarkery/...su to take iste onkomarkery ako pri zapale,ci su to ine onkomarkery?
...lekarka tomu nejaky vyznam nedavala,len mi oznamila ze mam zv.onkomarkery...

a este ma zaujima MIRA ty pises,ze ovocie sa nema jest...preco?ak mozem vediet...dakujem

- mira

Pri rakovine sa konzumujú kaše z celých obilných zrn domäkka uvarené, zeleniny domácich druhov z 2/3 tepelne upravené, 1/3 lisovaný šalát a kvasená zelenina. K tomu strukoviny asi 5-10 %. Pri rak. kostí hlavne zelené zeleniny, reďkvovité zeleniny. Doplnkom sú denne zeleninové vývary zo sladkých zelenín, z redkvovitých zelenín, riasy, vývary z húb shiitake.Malé množstvo semienok.Piť nearomatické čaje, pramenistú vodu, ale nie studenú. Ovocie pokiaľ možno vynechať, po zlepšení stavu malé množstvo povareného domáceho ovocia keď má pacient chuť. Toto píšem len pre predstavu. Pacient by sa mal o presnom zložení stravy informavať u skúseného poradcu. Takáto strava je silne prečisťujúca a pacient môže trpieť prudkými elimináciam škodlivín, mal by sa o nich poradiť so znalcom vo výžive. Na postihnuté miesto by si mohol dávať obklady proti bolesti a na urýchlenie eliminácií - tiež podľa rady znalca.

sweet_lolitta

Zmena stravy!! To je absolutne prvy a najdolezitejsi krok!! Silna detoxifikacia, nezivit rakovinove bunky!

Vynechat vsetko zatazujuce, maso, mlieko aj mliecne vyrobky a vajcia! Rakovina nevznika zo dna na den. Rakovina je tu s nami aj cele roky. Zivime ju podstivo stravou...Ked ju lekari objavia, vtedy uz je nacucana, ze ju lahko vidno- to byva niekedy aj po 10 rokoch nic netusiaceho pomaleho bujnenia. Preto sa netreba unahlit s ozarovanim a chemizaciou tela este viac. Treba sa upokojit a prvorade je zmenit stravu. Z akeho dovodu vznikol ten dany druh rakoviny? Na to dokaze podla mojho nazoru zodpovedne odpovedat vychodna medicina. Odporucam stravu podla 5 elementov a diagnostiku taktiez taku, kde zistia akou stravou (a podmienkami vo svojom okoli) ste si rakovinu vyvolali. Na kazdu chorobu je liek. A liekom vam ma byt strava//Hipokrates

- mira

Výborné video, za polovicou sú uvedené niekoré podmienky vzniku rakoviny, mnohých prekvapí, že jednou z najdôležitejších je nadmerný príjem živočíšnych bielkovín, bez nich karcinogény nespustia proces zhubného bujnenia.www.blip.tv

ala25

Vo svete sa uz dlhsiu dobu pouziva k liecbe rakoviny netoxicka metabolicka forma prostrednictvom Vitaminu B17 amygdalinu. Velmi dobre vysledky su dosiahnute este pred podstupenim na konvencnu liecbu chemoterapiou a ozarovanim. Vitaminu b17 je možné si zakupit na stranke: www.17b17.com

Ja som to skúsila a výsledky naozaj sú.