Rakovina kosti

johnyx

paneboze preco sa pytate co robit ak ma niekto rakovinu? tu na fore, kde chodia laici? Aj keby sem prisiel akykolvek odbornik, bez podrobnej anamnezy a komplexnej diagnostiky vam nenapise nic. Treba sa pytat lekarov - onkologov, chirurgov, aky maju nazor, co odporucaju, ake su sance... nestracajte cas hlupostami, otazkami, na ktore vam tu nikto rozmne neodpovie. Verte lekarom, dodrziavajte liecbu. Akekolvek pripravky su len doplnok - pomahaju telu spamatat sa z chemoterapie, zvysit hmotnost atd... nic podobne nikoho nevylieci. Keby to fungovalo, davno sa o tom vie. Zial... realita je ina. Ak budete verit hlupostiam, len sa sklamete. A tu nejde o experiment ale o vas (alebo blizkych!) zivot...

:))))

A zabudla som este -ked ludia nemaju na vela potravin ktore su zdrave-tak jedine co im ostava jest to su tie najlacnejsie jedla ktore sa daju urobit z muky,cukru a take bezne veci-ktore najviac skodia.A potom sa cudujeme ze je tolko ludi chorych.Do toho pride stres ze nemaju na ine veci peniaze-nezhody v rodinach a je to idealne prostredie na chorobu.A choroba sa cloveka chyta jedn radost.

:))))

Ano presne tak stres je velky nepriatel pre cloveka.Ale treba sa zamysliet preco su ludia v strese.Je to mnohokrat s toho ze nemaju ziaden prijem alebo len minimum penazi na fungovanie v rodine a tak.Takze peniaze mozno nie su vsetko-ALE ZNAMENAJU VELMI VELA-a ked clovek nema na liecenie-ved kolko je ludi ktory potrebuju na vselijake specialne diety peniaze a nemaju a potom aj zdravie nie je ok.Tiez som nikdy nedavala na prve miesto peniaze,ale dnesna doba je taka ze kto nema peniaze nema ani zdravie.
A keby ludia mali dostatok penazi-boli by aj zdravsi.Preco?je to jednoduche-keby mali viac penazi/nie len tolko kolko im udelil stat/mozno by ani tak nechorlaveli-mali by viac moznosti na stravu-zelenina,ovocie a vela vela inych veci.Ale ked polovicu platu daju za inkaso,druhu pre deti do skoly-ako sa mozu uzivit a zit este zdravo s par korun.A tie keci okolo ze si kazdy moze najst pracu.To hovoria len taky ktory nikdy nepoznali ake to je hladat si pracu a nenajst si ju.Za to ze je cim dalej tym viac ludi chorych moze stat-vlada-ludia su v strese a potom ani rodina nemoze fungovat normalne.

zyxi

RNG spominal si ze existuju dokonca niektore latky co dokazu zmenit stav rakovinovej bunky nazad na normalne fungujucu zdravu bunku, alebo teda nieco v tom zmysle, len si som nezaregistrovala ake su to latky.
mozes niektore z nich spomenut? zaujimalo by ma to
dakujem

- mira

V JEDLE.

Zdôrazňuje komplexnosť a vyváženosť.
Ak nejeme priveľa bielkovín, tukov a celkove veľké množstvo jedla, nemáme usadeniny, netreba ich rozpúšťať priveľkým množstvom enzýmov.
Prekyselený organizmus netvorí dostatok enzýmov, dokonca probiotické baktérie v takom prostredáí vyhynú. Tak sa človek dostane do nekonečného kolotoča potreby dodávania extrémneho množstva enzýmov a riskuje celkovú nerovnováhu.

RNG

Omluvam sa za predcasne pochovanie Michio Kushi, posledny jeho verejny vystup bol na www.youtube.com, kde boli uz aj tak pravdepodobne zabery z archivu a prezentacia bola od jeho syna Phya Kushi, tak som po case omylom predpokladal, ze uz nezije.
Vyzeral totiz velmi "vyschnuty", moj otec aj v devatdesiatke vyzeral lepsie.
Velmi zdoraznoval enzymi v jedle, co som privital, lebonove dnesne doplnky na zlepsenie travenia su prave rozne vytazky z roznych kvasnych, hnilobnych a mykoznych kultur, ktore nam pomozu travit a cistit telo. Takze ich v ziadnom pripade nemozeme nazvat umelymi ani skodlivymi a zialbohu len kvasene jedla, nahodnymi kvasnymi kulturami nemaju taku enzymaticku aktivitu, ako tieto laboratorne pestovane a extrahovane kultury.
To iste plati o zivych probiotikach, kde len prirodne kvasene produkty nas nezasobia vsetkymi potrebnymi na dobru crevnu floru, ako sa niekto nazdava.Laboratorne vyselekovane a rozmnozene presne niektore kultury, miesto nahodnych v kvasenych produktoch maju podstatne lepsie vysledky.

ta3

ja nemam medicinske vzdelanie, ale pred 24 rokmi som bola onkologicky chora, vtedy som precitala spustu dostupnej literatury o pricinach tohto ochorenia a kadeco som osobne vypozorovala v nemocnici na onkologickych pacentoch a velmi suhlasim s vetou, ktoru napisala Mira ... Chémia a nezdravé životné prostredie, stres a nedostatok lásky tento proces môžu urýchliť...

je vseobecne zname, ze vacsina chorob je psychosomatickeho povodu a moje skusenosti potvrdzuju, ze rakovina ku nim jednoznacne patri

ja som ochorela, lebo som bola dlhodobo pod obrovskym stresom a dlhodobo som prezivala hlboke depresie vo velmi zlom manzelstve

pozorovanim a rozpravanim sa s onkologickymi pacientami som nadobudla presvedcenie, ze u toho, kto je stastny, rakovina nema sancu, vsetci onkologicki pacienti boli fakticky velmi nestastni (zle manzelstvo, problemy v rodine alebo v praci, samota a nedostatok lasky)

za tie roky, co som pravidelne chodievala na kontroly, som nie raz vyplnala rozne dotazniky, v ktorych spomedzi vsetkych rizikovych faktorov na prvom mieste bol vzdy stres

takze chcem povedat, varujme sa stresovych situacii, vyhybajme sa negativne mysliacim ludom, ak zijeme v nefunkcnom a nestastnom manzelstve, rozvedme sa, kratkodoby stres moze byt dokonca stimulujuci, ale dlhodoby stres je velky jed pre nas organizmus, preto robme vsetko pre to, aby sme sa mu vyhli

polroka predtym, ako som ochorela na rakovinu som vyhrala prvu cenu (dokonca s premiou) na sportke, v tom case to bol obrovsky peniaz, ale kratko po vyhre tato diagnoza uplne sprehadzala moj rebricek hodnot a dnes viem, ze peniaze nie su vsetko, u mna najvacsou prioritou je laska (laska vo vseobecnosti, nie iba laska muza k zene a naopak), lebo ak citime lasku, sme stastni a ked sme stastni, sme aj zdravsi

- mira

Je skutočne monotónne opakovať že rozvoj rakoviny je možný len vtedy, ak proestredie v tele vyhovuje patogénnym mikroorganizmom a že takéto prostredie vytvára strava bohatá na živočíšne bielkoviny, nasýtené tuky a jednoduché cukry . Chémia a nezdravé životné prostredie, stres a nedostatok lásky tento proces môžu urýchliť.
Prísť na to je ťažké preto, že rakovina sa rozvíja desiatky rokov.
Počas nich postihnutý ignoruje predrakovinné varovania formou zápalov, vyrážok, pobolievania, únavy, prílišnej aktivity alebo lenivosti, cýst a pod. Potláča ich chémiou a stále tvrdí, že jemu nezdravá strava neškodí.

Medicínske alebo alternatívne dodatočné potláčanie príznakov alebo dodatočná snaha o odstránenie nádoru znamená, že sme rakovine dali náskok. Lepším riešením je, keď náskok máme my a preventívne rakovine nedáme šancu.
Pre RNG : nedávno M. Kushi zavŕšil 84. rok veku, tak ho, prosím, nepochovávaj.

RNG

Rakovinne bunky pracuju do znacnej miery anerobne, tj bez kyslika. Nase velke biele krvinky, makrofagy pouzivaju peroxid vodika na znicenie roznych mikrobov a tiez rakovinnych buniek.Ako to presne pracuje neviem, ale na www.cancertutor.org uvadzaju metodu na liecenie rakoviny prave oxodacne, tj bratim oralne(ustne) roztoku peroxidu vodika. Aj na viacerych klinikach v USA sa to potichu prevadza, hoci oficialne onkologovia su proti tejto metode(preto len potichu....)
Vysoke davky , infuzne, vitaminu C tiez vedia zabit rakovinne bunky a prave vitamin C je potrebny v tele na vyrobu peroxidu vodika./
Ozonizacia krvi ma tiez vyborne vysledky a najnovsie oxidacne cinidla ako chloraty(popuplarne zname ako MMS1 a MMS2)su tiez spomenute ako ucinne latky na potlacanie nielen mikrobov , ale aj rakovinnych buniek.
Rakovina, ako aj vsetky nefunkcne utvary v tele sa da odburat pouzitim enzymov, najma silnych proteolytickych. Enzymi su to, co viacere ine biele krvinky pouzivasju na rozklad roznych skodlivin v tele, najvac ucinna na rakoviny je NK mala biela krvinka, ktora nosi v sebe jeden az dva balicky rozkladnych latok, akoby "granat", ktory vie vhodit do rakovinnej bunky, na ktoru sa nalepi a to ju znici.

Mira nikoho osobne nenapadam, len komentujem, ze makrobiotika nje je jedina a bezchybna odpoved na rakoviny, kedze aj ti najpoprednejsi ucitelia makrobiotiky na nu nakoniec zomreli.
Na to netreba nikomu mozog Einsteina, aby si z toho hocikto vyvodil to iste, co ja, ze len samotna makrobioptika nepredide vsetkym rakovinam a nie je dostatocny liekm na ne, hoci definitivne je lepsia, ako nasa dnesna civilizovana strava.
Zacinas byt monotonna, podobne ako Janik, ktoreho vsemocna akupunktura vsetko vylieci. Pricom vobec nepochybujem, ze je to velmi cenny nastroj na rozne problemy, ale nie vsetky.
Inac bajky, kolko ludia zili v minulosti velmi lahko vyvratia vykopavky, kde sa da pomerne presne zistit vek smrti a existuju statistiky z mnozstva vykopaviek z rozlicnych castoi sveta a dob, a tie veru nijak tie bajky o dlhom veku nepodporuju.
Je pravda, ze vtedy ludia nezomierali na nasledky roznych metabolickych chorob, ale sor na nakazy, proti ktorym nemali dnesne antibiotika, ani znalost antimikrobialnych prirodnych latok nebola na tej urovni co dnes. Ale aj tak, tier bajky o dlhom veku z minulosti su zatial len bajky, nicim nedokazane.
Aj zvierata v neporusenej divocine podla dnesnych vyskumov maju kratsi zivotny cyklus, nez v v domacnosti,hoci su aj na viacmenej tej skodlivej civilizovanej strave.Nie tak skodlivej ako nasa ludska, lebo v oblasti zverolekarstva sa dokladne skumalo, co zvierata potrebuju a zaviedli pre nich rozne doplnky na zlepsenie zdravia desiatky rokov skor, nez pre ludi.am kamaratku, ktora pracovala vyse 40 rokov v takom vyskume v krmovinarskej velkofirme Ralston Purina a uz pred vyse 30 rokmi som sa cudoval, ze ked davaju rozne mineralove doplnky do krmiva pre kravy, aby mali lepsiu kostru a mlieko, preco nic take komplexne nie je aj pre ludi a preco ludom v tom case predpisali tak maximum kalciove injekcie(CaCl2) bolestive a formu, co bola z tela von za pol hodiny, a zvierata uz vtery dostavali komplexne organicke mineralove zmesy.
Lekari dodnes blokuju zmenu davno zastaralych tabuliek na odporucene denne davky roznych vitaminov a zivin.