Rakovina kosti

luckapuska

No ano ked ma niekto rakovinu musi zmenit jedalnicek hoci je dost tazke z nicoho nic jest len samu zeleninu a jedla co su zdrave a neskodia ziadne mucne jedla,ziadne sladke sladke napoje,mineralky a pod...dokonca mamina pije vela bylinkovych cajov co jej boli poradene. A zacala brat aj vitaminy s hubou Reishi ale zatial nevidime ziadne vysledky.Preto sa informujem vsade co by naozaj pomohlo.Dakujem ze ma informujete a davate vediet aj na moj e-mail.Lucka

meďík-

- mira: Úprava stravy pri rakovine je samozrejmosť. Obmedzenie živočíšnych bielkovín, vynechanie cukru, viac zeleniny... Liečba rakoviny však spočíva v inom.

[zruseny12]

www.zdravie.efekt.sk

...na tejto stranke najdes toho viac na kosti...
REBRICEK,PRASLICKA ROLNA,KOSTIHOJ...
mne osobne na bolesti kosti pomaha CAJ Z REBRICKA...

[zruseny12]

.... rebríček pôsobí priamo a najlepšie na kostnú dreň a upravuje krvotvorbu, vie len málokto. Tak pomáha pri chorobách kostnej drene, pri ktorých medicína zlyháva, takisto pri kostižere, keď sa robia čajové kúry, kúpele a masáže tinktúrou z rebríčka. Zápar z rebríčka je veľmi dobrý prostriedok na zastavenie krvácania, pri krvácaní z pľúc a možno ním spolu s koreňom puškvorca vyliečiť rakovinu pľúc. Koreň puškvorca sa cez deň žuje a večer a ráno sa po dúškoch pije po šálke rebríčkového záparu. Pri krvácaní zo žalúdka a silne krvácajúcich hemoroidoch, takisto pri tlaku v žalúdku a pri silnej záhe zápar veľmi rýchlo pomôže. Pri prechladnutí, bolestiach chrbta alebo reumatických bolestiach treba piť taký horúci zápar z rebríčka, aký len znesieme. Zápar upravuje činnosť obličiek, odstraňuje nechuť do jedenia, vetry, žalúdočné kŕče, poruchy pečene, zápaly žalúdočno-črevného traktu, zvyšuje činnosť črevných žliaz a pôsobí na pravidelnosť stolice. Pretože vynikajúco pomáha pri poruchách krvného obehu a kŕčoch ciev, možno ho veľmi odporúčať pri angine pectoris (srdcovej angíne).

- mira

Lucka, stav tvojej maminy zašiel dosť ďaleko a liečenie je náročné.
Tvoja mamina zanedbala predchádzajúce varovné príznaky. Príčinou tejto rakoviny je nadmerný príjem bielkovín a tukov hlavne živočíšneho pôvodu, soli, pečených a tvrdých múčnych jedál a rozrastá sa to vďaka cukru a chemikáliám.
Zmenou stravy by mohla mať šancu, ale musela ba to byť zmena radikálna a strava dodržiavaná veeeeľmi presne vzhľadom na pokročilé štádium choroby. Inšpiráciu nájdeš v knihe M. Kushi: makrobiotika - preventívna energetická medicína budúcnosti alebo v angličtine Cancer prevention diet.

luckapuska

Ahojte.Vie mi niekto pomoct,poradit?Moja mamina ma metastazy v kostiach..zacalo to tym ze dostala rakovinu na krcok maternice a postupne sa to rozsirilo az do kosti..ma silne bolesti hoci aj berie dost silne lieky a zacali jej aj opuchat nohy...da sa s tym nejako pomoct?Da sa to vyliecit?Ma s tym niekto skusenosti?Lebo ja uz ozaj neviem co si mam mysliet ale hrozne sa o svoju maminku bojim :-( Clovek sa aj boji pozerat do buducna...

vivien

potrebujem pomoc.mam tlakovite olesti v olasti kolena ten tlak je na jablecko z boku. bolesti mam pri hybani....a nedavajte mi otazky ci som spadla alebo o nieco buchla...prislo to z nicoho nic...mam strach