Ako navratit hustotu vlasov

Príspevok v téme: Ako navratit hustotu vlasov
CMu_Q

mam 20r. a dosledkom HAK mi strasne vypadali vlasy, nemozem ich nosit rozpustene, pretoze su to uz len jemne, poriadne riedke vlasky :( Doteraz (po 5mes.vysadenia HAK YADIN) mi este stale padaju, no trosicku menej nez predtym, verim, ze postupne sa padanie eliminuje.

Zaujimalo by ma, co ste pouzivali, resp. s akymi vyrobkami mate najlepsie skusenosti na obnovu vlasov, rast vlasov a pod. Existuje mnozstvo znaciek, vyrobkov, pripravkov, no neviem, ktory si zvolt. A takisto ako dlho ste ich uzivali, aby bolo vidno prve vysledky (ja som napr. pouzivala 3 mes. Alpicort a nepomohol)

A takisto okrem pripravkov, ake vitaminy, mineraly ste papali. Chcem to totiz skombinovat, aby ucinok bol efektivnejsi. Predpokladam, ze Zinok a kyselina pantotenova je zaklad - no v akom mnozstve ich denne treba papat?

DAKUJEM za kazdu odpoved, velmi mi tym pomozete, pretoze uz som zo svojich vlasov zuufala :((

A ece otazocka, myslite si, ze sa da navratit povodny objem vlasov, ktory som mala pred uzivanim HAK? :(( DAKUJEM.

CMu_Q

ja som tiez stihla mam 160cm/45kg, ale tak vies ako sa vravi, vlasy su korunou krasy! :(( ....

takze viac papat ovocia a zeleniny?

jalla

musite pomoct telu,aby sa opat zregenerovalo,ono to pojde,len si treba dat na tom skutocne zalezat,ja vam chcem pomoct,aj ked nemam vase problemy,ale aj tak sa snazim udrzat krasu svojich vlaskov,ale najma zvnutra a zvonku prirona kozmetika,ale to vnutro si treba precistit a telo sa spamata:)

pomoc

aj ja som mala nizke sebavedomie aj pred tym. ale obliekam sa pekne nech mam aspon peknu postavu aj v tych veciach, stihla postava je stale dolezitejsia ko vlasy. No nejak sa s tym musim vzrovnat ale stale neviem ako lebo aj s krasnymi vlasmi som sa vedela hanbit:///

jalla

to mi chces povedat,ze mas tak riedke vlasy,ze si to vies pozriet??lebo rukami to nemozes tak citit,jedine,zeby si mala doslova urcite miesta lyse..
a na tvojom mieste by som sa od rana do vecera prepchavala ovocim,zeleninou....

CMu_Q

ja som mala tak ci tak nizke sebavedomie a teraz, uz ani nehovorim...uz ani o seba tak nedbam ako kedysi ked som sa obliekala pekne a pod. co je na tom ked oblecenie bude na mne ziarit a pozru sa mi na vlasy tak povedia hroza.

Jasne, ja necakam rychlu zmenu, ja len chcem aby aspon za rok mi trosku zhustli vlasy, pri korienkoch, chapete... HAK uz nikdy viac, to je jasne, ale keby to bolo aspon v letaciku :((( a pritom sa tu uz tolko dievcat stazovalo ze im z YADIN padali vlasy!!!!!!!!

pomoc

jalla: tak to by som si na hlave objavila loziska stakymi kratkymi vlaskami...ale 4mesiace mam odhalene plosky na hlave tak viem ze nehustnu:/

jalla

ako mozete vediet,ze vam nerastu nove vlasy,ked za mesiac narastie vlas asi o 1-1,3 cm??vsetko chce cas,pokozaili ste si tabletkami normalne funovanie,tak musite byt trpezlive...

pomoc

tiez jem denne ovocie a zeleninu:/
aj tak sa neznasam bez vlasov:/
inac ked ludom, co podstupili chemoterapiu, narasti na holej hlave nove vlasky, tak to by mali aj nam zhustnut ked to bola"len" HAK, no nie?
ako nechcem prirovnavat nas mensi problem ku ich vaznemu ale chapes ma:/

pomoc

je mi luto ze aj ty mas taky problem:///to ze nie su huste mi polozilo sebavedomie na bod mrazu, bojim sa zrkadla. nenavidim vyrobcu yadine, nezelam mu nic zle ale fakt ju nemusel vyrabat:/padanie sa zastavilo asi mesiac po dobrati poslednej tbl. nastastie nepadaju ale nerastu nove...nehustnu:/
tbl reghaar, voda biohaar, pangamin, zinok, a nove velmi nerastu, akurat ze sa mi zastavilo padanie.