Malá násobilka zdravia

Príspevok v téme: Malá násobilka zdravia
Pišta

1.Zdravie máme v genetickej výbave
2.O svoje zdravie sa musí každý aktívne starať sám
3.Vo svojej podstate sme prírodné bytosti. Naše zdravie je priamo úmerné tomu, ako dodržiavame prírodné zákony
4.Náš životný štýl je náš hlavný určovateľ nášho zdravia
5.Pre zachovanie zdravia je nevyhnutné zabrániť vstupu nežiadúcich látok do nášho organizmu
6.Vitálne látky, pochádzajúce najmä zo surovej stravy sú nevyhnutné a ničím nezastupiteľné pre udržanie nášho zdravia
7.Zdraviu je možné sa naučiť. Preto je potrebné sa vzdelávať na tému zdravia.
8.Náš organizmus je veľmi múdry a odolný. Snaží sa každú sekundu, každý deň, zachovať si svoju integritu. Nebráňme mu v tom svojimi nevhodnými postupmi liečenia.

igris

no ja asi viem z coho je to /stitna zlaza, aj ked by to nemala robit, lebo je dobre nastavena liecbou/, ale ako tu teplotu zvysit ?horuci caj a postel cez den nezvladam :(

pišta

Igriska, ty nie si nikdy otravna :),
nizka teplota...hm, tak to teda rychlo neviem, nieco som "zapocul" o hormonoch, ale nie som si isty, skusim pozriet, sorry...

igris

Pista :), viem ze som otravna, ale nevedel by si mi na tooto odpovedat, prosiim. Byva zvykom , ze ked cloveka nieco "obchadza", telo sa brani zvysenim teploty, ale co robit ked ta teplota klesa k 35 ?

igris

Pista :), prosim nepisti :), inak ja kupujemovsene piskoty a su chutne :vajcia,cukor,psenicna muka celozrna, psenicna muka, ovsena muka-4 % :)/ este ze ovsene, to je ako s tymi grahamovymii tycinkami/, maju na 100g :11bielkoviny, 73,2sacharidy :(, 3,8 tuk, obycajne nemam na porovnanie

pišta

Igriska :), ja na mieste "krpca" by som pišťal tiež :). No a na tvojom mieste raz za čas by som povolil. A potom hybáááj do bio predajne. Aj s ním.
Riziko "bufetovýcxh" sladkostí je to, že sú presladené. Deťuľko si jednoducho zvykne. Ešte aj jedna z relatívne najčistejších sladkostí - detské piškóty, sú podľa mňa presladené.
Ale vždy lepšie, ako toť minule, moje už väčšie dcéry, kúpili super vyzerajúce slivky v čokoláde. Geneticky modifikovaé + 15-20ˇďalších ingrediencií, bŕŕ´, išli nevybalené do koša . Inak piškóty majú iba 3 zložky.
Takže, kompromisy, čo už...a potom priťahovať, priťahovať... :))

igris

hmmm Pista :), ten sezam ked zaleju horucim karamelom .....,vadi to ? viem ze by s medom bola lepsia, v bio take maju, ale ked si mam vybrat v normalnom bufete a "krpec" pisti ... /kompromisi,.../