Pijete mlieko?

damian

Samozrejme, maloco je ciste. Otazka je, ci si vyberieme cistejsie alebo spinavsie, ze?

Napriklad vit C nie je synteticky a v praskovej forme tam nie su ani ziadne synteticke pridavne latky.

O tom, ze sa clovek citi zdravy aj ked pije napr pol litra mlieka, som uz pisal. Konkretne som pisal o chlapcovi, ktory tiez sa citil takto zdravo a pil tolko mlieka kvoli posilovaniu. Zomrel kvoli leukemii.

A nie je sam. Mnohi sa chvastaju, ze pijem mlieko, jem sladkosti, maso a som zdravy ako buk. Ale ked ochoreju zrazu a vazne, potom placu, ze preco som zrazu ochorel, ked som nikdy chory nebol.

Takze Lucka, s vyjadreniami, ze vsetcci mozu ist do... opatrne, lebo nekric hop pokial nepreskocis.

michalka36

Mimi323, velmi mi pripominas moju kolegynku:)), tiez je "najmudrejsia" a nedajboze, aby mal niekto iny nazor, lebo potom vysype take argumenty, ze strach.ok, nema to vyznam. prajem vsetkym krasny den :-)

Mimi323

michalka, už na budúci rok ideme bývať "do lesa". Pred rokom tam merali čistotu vzduchu a je tam čistejší vzduch ako v Tatrách. Ešte niečo?
Liberta, ekologické výrobky nie sú dobré, lepšie je Savo a Fixinela. Len neviem prečo tie moje ekologické čistiace prostriedky nezabijú bakterie v čističke.

jaaaaa

Michalka,nenacinajme tuto temu s cistym vzduchom,lebo za chvilu budeme vidiet behat po meste "mimozemstanov" s kyslikovymi pristrojmi a budu nas tu vsetkych presviedcat,ze ake je to zdrave.A vyrobcovia kyslikovych flias sa budu tesit a tlieskat nam vsetkym. :-)

lenkaL

michalka36, s tym "cistym vzduchom clovek nic nenarobi...jedine ze to trochu zlepsi tym, ze sa prestahuje z mesta na vidiek...ale o strave napr. rozhoduje kazdy sam...co da do ust a co nie...

liberrta

michalka36-suhlasim s tebou.Ved v dnesnej dobe uz asi nic nie je celkom zdrave no osobne si mylslim ze aj tie akoze ekologicke vyrobky nie su az tak super, tiez je to len o biznise a mima323 spolu s ostatnymi si tu len nieco nahovaraju ze je to super zdrave a pri tom vyrobcovia si pochvaluju svoje zisky, ze znova niekto naletel.

michalka36

Mimi323, smiem sa spytat? tiez dychas ten isty "cisty" vzduch, co aj my ostatni?? lebo ak ano, tak si tam, kde vsetci. nic v zlom:))

lucka

ale ani si nemyslim ze by pitie mlieka niako skodilo. Vlastne cela tato tema ma pobavila :D
btw. nasi stary rodicia este ziju :D