Pijete mlieko?

damian

Neviem, kolko krat mam opakovat, ZE JE VEDECKY ZISTENE, NIEKOLKOKRAT POTVRDENE A NAKONIEC V ROZSIAHLEJ AUSTRALSKEJ STUDII ZHRNUTE (PRESKUMANE STUDIE ZO 14 ROKOV), ZE CHEMOTERAPIA MA NIE VIAC, AKO 2,3% USPESNOST. Toto nik nikdy nevyvratil a nemyslim, ze sa potvrdi nieco ine v oblasti onkologie.

Na druhej strane, obrovske (NIE ZVYSENE :-D) davky vit C vnutrozilovo dokazu zastavit AJ agresivne nadory. Toto sa praktizuje od 70 rokov. To, ze hladina 400mg vit C na 100 ml krvneho sera je antitumorova, to tiez NIKTO NIKDY NEVYVRATIL ALE SA TO STALE VIAC A VIAC POTVRDZUJE.

kosa

radca,
za tu poistku mas 100 bodov.

dalo by sa to nazvat DAN Z UMIERANIA.
( ako by sa asi citila Marika Gombitova ak by sa dozvedela ze to jej trapenie sa dalo odstranit operaciou uz davno, a ona mohla chodit ako kazda zdrava osoba, mat deti, tesit sa zo zivota , ci trpiet ...)

KAM VLASNE IDU TIE PENIAZE?.....

radca

farma,

mne je jedno.Nech si doktori to svoje woodoo ,co nazyvaju klinicke studie robia,len nechapem,preco na tom zakladas pravdu sveta. Pre mna su to nuly. NAJVIAC MI VADI,ZE IM MUSIM PLATIT POISTKU.

Lolka

damian zaujímalo by ma, ze ked si niekomu na navsteve a ponukajú ta chlebíckami s maslom si to odopries lebo to maslo je z kravského mlieka? A nemusí to byt len maslo, napr. syr., alebo co bezne na tej navsteve ponukajú. Odmietnes ich tak aby sa neurazili? Alebo ved v určitej miere mozes aj to?

kosa

farmaceutka,
aj lekari su len ludia a ak tobol LEN JEDEN LEKAR tak to je dokazom ze na SK mame tzv JEDNOODBOROVYCH BLBOV (slova Yvony dcery jedneho z namesnikov v TAZ-e).
obcas sa ale najde niekto kto sa rozumie viacerym odborom naraz a tu aj ta povesna motika vystreli...
:)

oby takych motyk strielalo viac a kazdodenne.

kosa

.......,
aj mojej mame predpisoval lekar to co jej ''trebalo'' a nie to co potrebovala... ODBORNU RADU.
co sa tyka mlieka, tak to nebol DAMIAN kto popisal negativne vplyvy konzumacie mlieka ( podobne ako konzumacie alkoholu)na zdravy ludsky organizmus, ale studija odbornikov-zalozena ani nie tak na konkretnych ludoch ako na niecom inom.
co sa tyka cecka, tak NIKTO z odbornikov nepovedal ze LEN zvysene prijem cecka dokaze rakovinu vyliecit.Kazdy odbornik poznajuc mechanizmus vzniku a sirenia rakoviny nevyslovi toto tvrdenie. V kazdom pripade pokusy s vysokym ceckom dokazali ze to je ucinne, a pri vylieceni z rakoviny velmi potrebne. vid pripad Max Factor.
v pripade fajciara ten fajciar musi okamzite prestat s fajcenim cigariet. to este ale neznamena ze individualny prostriedok nemoze rakovinu zastavit.vid pripad zeny z JAR-u.

severanka

radca: aj ja mám rôzne skúsenosti, ale aj lekári sú len ľudia, veď stačí vymeniť lekára a bude to vyriešené...

severanka

eva66 - ja som spamätaná a oči mám otvorené, len mám pocit, že je tu veľa paranoidných ľudí... a argumentuj k veci...

farmaceutka

Takze ked mas posluzit statistikou uspesnosti alternativy, tak povies, ze to "vymysleli lekari". Aj to o niecom svedci...
Jeden lekar si vyliecil psoriazu? Fiii, asi spadnem na zadok..az jeden? :-D
asi z tych klinickych studii nic nebude, co?