Pijete mlieko?

kosa

inac STOKRAT OPAKOVANE KLAMSTVO SA STANE STOPRVYKRAT PRAVDOU.

Je tazsie pravdu dokazat, ako vyvratit klamstvo.

Omnoho tazsie je nieco objavit, a to objavene uspesne zaviest do prakse. ( vid TESLA).

inac kto si trosku pameta TOTALNY REZIM 1948-1989 tak vie, ze ked SCHOPNI podavali zlepsovacie navrhy a zlepsovaky a co javiem co este, tak ich NERAZ SPEKULANTI na vyssich pozicijach oklamali tak, ze hovorili...A TENTO NAVRH JE NANIC, NEPREJDE.... a za niekolko mesiacov tento navrh podali ale vo svojom mene....
Takychto klamarov mame stale vela, sedia ako ZABA NA PRAMENI (ELAN)....

radca

Vitamin C ma hlavne ten ucinok,ze urychluje tvorbu kolagenu a tym spomaluje metastazy. Musi sa ale brat v kombinacii s mnohymi inymi. Tiez zvysuje imunitu.

severanka

kosa - ťažké žúrové noci máš podľa mňa a to každý deň... :( nič poriadne k veci si nenapísal... odpichol si sa iba od toho čo ti šlo najľahšie zargumentovať...

kosa

farmaceutka,

na jednej strane su tu studie ludi ako DOKTOR KREBS, DOKTOR PAULING a im podobni,
na druhej strane su tu ludia robiaci eksperimenty na zakazku roznych firiem.

kto ma pravdu? komu verit? a KTO VLASNE BUDE VERIT?...

kosa

jan s,

co si mal tazku zurovu noc?....

Pan Bobak objavuje Ameriku a objavuje koleso ( co zo vsetkov vaznostov treba konstatovat).

pricinu rakoviny rozlusklo v principe viacero ludi nezavisle na sebe ( v rozmedzi sirsieho casointervalu), ale kazdy kto sa tomu rozumie tak vidi ze DOKTOR KREBS to zhrnul prakticky a fundovane,a tak, ze na to netreba studovat 10 rokov ale staci si jednoducho spocitat 5+5 ( v prenesenom vyzname :) .
Ak ti to nie je jasne, tak si to rozober na principe fajciara.

Kolega RNDr Bobaka napisal velmi uspesnu knihu ( aj ked len v omezenom naklade 20,000 kusov) s nazvom STRAVOU PROTI RAKOVINE ( za domacu ulohu mas zistit meno toho autora). Je to jedno z dalsich odbornych potvrdeni toho co DOKTOR KREBS uz davno vedecky a odborne dokazal.

to co rozni tzv odbornici robia, ma skor spolocne z manipulaciou genou a buniek ako takych.
kedze sa na tom da zarobit obrovske bubaky, tak tieto GM manipulacie oznacuju za hladanie lieku proti rakovine.