Pijete mlieko?

remington

Práve si čítam túto diskusiu a pošmakujem si na dobrom mliečku. Si pašák(čka) kukuruku.
Kampaň za mliečko (a za všemocný vitamín C :D ).

ján š.

zdravím "kosa"

Chcem na úvod podotknúť, že nepopieram, že jeho kolega niečo podobné napísal a ani sa nebránim iným pohľadom na vec.
Ale každopádne musíš uznať to hlavné... s nižšie spomenutých argumentov, že vit. C nelieči rakovinu a že bázické prostredie nieje prevencia rakoviny (od uživatela Damian )
Veľa informácií v našej DNA je ovplyvnené aj faktormi prostredia ale naopak aj mnohé sú dané čisto geneticky (ako napr. huntingtonova chorea kt. mutácia je umiestnená na chromozóme č. 5). Rakovina je s časti podmienená aj geneticky nie len faktormi prostredia a jeden faktor (DNA) bez druhého (prostredie) nemôže vyvolať rakovinu. Aj keď sa to nezdá, človek by si myslel že silný karcinogén vyvolá rakovinu aj bez faktoru mutácie na DNA nieje to úplne tak. Vyvolanie rakoviny je syndróm viazaný práve na enzým telomerázu a neodolnosť DNA preto je štúdium rôznych stabilizačných metód veľmi dôležité, preto pokladám argumenty na prof. Bobáka ako neadekvátne. Aj pán prof. Tomáška (popredný genetik), s kt. spolupracuje hľadajú metódy kt. by boli univerzálne a účinné, čo sa momentálne nedá povedať o žiadnej.
No chcem dodať k môjmu nižšie už spomenutému príspevku že jeho hlavným cieľom bolo vyvrátiť nezmysli kt. sú tu uvedené ako vedecké fakty pričom odporujú sami sebe... To je z mojej strany všetko. Ďakujem

kosa

severanka,

CEST VYNIMKAM prilekaroch.

osobne poznam lekarov, ktori sa SKUTOCNE zaujimaju co sa so mnou dialo.
faktom je ale ze kazdy sam musi prispiet.
mas pravdu zasak v tom ze sa neda cakat vsetko len od lekarov.

severanka

neviem kde si prišiel k názoru, že JA nemám rada PRAVDU, ja s pravdou problém nemám, ale pre mňa vysoké dávky vit. C podávané pri rakovine, to, že celý farmaceutický priemysel je zlý a pomaly nás chce otráviť a lekári sú svine bažiace po peniazoch nie je pravda ale totálny blud a fanatizmus pár ľudí ktorí nakazili aj ostatných...ale máš pravdu, PRAVDA RAZ VÝJDE NA JAVO... a uvidíme kto sa bude potom smiať...

kosa

severanka,

mozem ta uistit, ze OBROVSKE ZISKY, NEPOPISATELNE KLAMSTVO raz vyjde najavo aj napriek tomu ze nemas rada pravdu.
u nas doma PRAVDA je zakladom KAZDODENNEHO BYTIA.