Pijete mlieko?

jok

Podla mna sa staci pozriet do prirody. Ktore zviera pije v dospelosi mlieko?
Nestudovala som, kedy ma tu niekto chcel sprdnut, prirodne vedy, "len" medicinu, zaujimam sa vsak v praxi vela alternativnou medicinou, ezoterikov a liecitelstvom, teda formamy vzdelania, ktore hlasal Hypokrates, Apolo atd. A pozorujem prirodu, lebo nesmieme zabudat, ze sme LEN castou prirody.

severanka

radca: prečo potom moji známi, ktorí skončili len učňovku nemôžu ísť pracovať ako vedeckí pracovníci ak je to to isté - zametač ulíc = lekár podľa teba? tak prečo lekár musí chodiť do školy ao betovať svojmu vzelaniu toľko, koľko ty si ani nevieš v reále predstaviť? prečo to nezmeníš práve TY?

vevericka

ty mozno nie, ale zahranicne vedecke obce ano..okrem toho na SVK si zvacsa vsimnu vedca az, ked je najprv uspesny v zahranici(tak to vlastne funguje takmer vo vsetkom) tu su pre media viacej zujimavi mafiani, zlodeji a pseudocelebrity, ktore vedia citat spravy z citacky...

severanka

vevericka: nečuduj sa , že ja a ty nepochopil...on totiž nestíha aj chápať aj vymýšľať nové liečebné postupy zároveň...

severanka

ja a ty: stále sme sa ale nedozvedeli aké je tvoje vzdelanie...
ťažko sa navrhuje, že? ľudia s takýmto presvečením ako ty, zvyčajne ani nebudú pochopení... samozrejme, že ak má niekto školu, neznamená to, že je poloboh a všemohúci, ale prepáč, dovolím si tvrdiť, že si lekárov a rôznych vedcov a profesorov ktorí niečo vedia a majúp niečo naštudované a museli obetovať toho toľko aby niečo dosiahli, tak takých si vážim... pre mňa tí ľudia niečo dokázali, a sorry, ale tvrdiť, že lekári majú školu na to aby zabíjali, to je trocha prisliná káva... ja myslím, že aj ty aj ja aj všetci čo tu prispievajú, sme na tomto svete aj vďaka lekárom... hm?

vevericka

ja a ty..ocividne si to nepochopil, ti ludia, co tu boli menovani, nie su lekari, ale vedecki pracovnici..teda ti, co navrhuju nove metody, pripadne objasnuju priciny chorob a na nich nasledne nadvazuju dalsie vyskumy ...

radca

Nikdy som o nich nepocul. ale myslim si,ze nedokazali zdaleka tolko,ako clovek,ktory zameta ulice.Aj babky na trhu cituju jedna druhu a neznamena to,ze by boli vyznamnejsie ako hocikto iny.Lekari by sa radsej mali venovat svojej praci,aby sme nechodilo, tolko zle liecenych ludi.

ja a ty

vevericka,hej...lekari potrebuju skoly aby mohli zabijat...to mas pravdu s tymi skolami...neznamena este ze ked ma niekto skolu je neviem cim...preco nenavrhujeme nove liecebne postupy? no ono sa toho navrhuje dost, ale vsetko je zamlcovane a potlacane " vyssou mocou"...jasne ze prezentujem svoje nazory aj ine ako na tomto fore...hlavne ludom na ktorych mi zalezi a daju si povedat a neoblbnu ich biele plaste...