Pijete mlieko?

severanka

vevericka: veverička, predpokladám, že študuješ na PriF UK v BA... myslím, že je to jedna z najlepších fakúlt na SR...poznám pár ľudí, ktorí tam študujú a skutočne vidím, že tá škol amá úroveň... už len podľa toho akou rýchlosťou ich formuje a zvyšuje ich poznatky... držím palce v ďalšom štúdiu

vevericka

ja a ty..
az dokazes nieco ako oni alebo nieco viac, tak si dovol ich kritizovat, ze prednasaju bludy, zatial prosim pomlc, pripadne to chod im osobne povedat, ze prednasaju bludy(adresu fakulty si vygooglis), alebo je este jedna moznost.. az budes chory(co ti neprajem) povedz lekarovi, ze sa nedas liecit, lebo su to vsetko bludy
..vidim, ze to nema cenu(hadzat perly sviniam..)

severanka

ja a ty: choď sa pozrieť na seba do zrkadla a spýtaj sa sám/a seba, čo si dokázal/a... aký prínos má toto tvoje mudrovanie pre našu republiku, pre vzdelávanie ďalších generácií? zhadzovať vzdelaných ľudí, ktorí na sebe museli tvrdo makať, to ti ide... tebe k mudrovaniu stačí len sadnúť si k počítaču a tváriť sa strašne informovane a chytro... neznášam ak niekto zhadzuje ľudí, ktorím svojim IQ nesiaha ani po podrážky topánok...

severanka

ja a ty - a zase sme doma... ľudia vy sa vôbec spätne aj čítate a cítite sa troška? lekári hovoria bludy, farmaceutický priemysel nás chce otráviť, profesori na najlepších univerzitách hovoria bludy,... len vy - bez školy bez vzdelania ste tí úžasní ktorí poznajú pravdu... ak je to tak, prečo tú svoju pravdu nejdete prezentovať do SAV, do nemocníc, prečo nenavrhnete nové liečebné postupy, prečo ty konkrétne neprednášaš na PriF UK? ? ? fakt, ak si tak presvečený/á o svojej pravde, tak prečo sa to nepokúsiš prezentovať aj inde ako len na tomto stupídnom fóre? tu robíš zo seba frajera, ale predpokladám, že vonku medzi skutočnými kapacitami by si pustil/a do gatí

ja a ty

Vevericka: aha jasne, ty za to nemozes, mozno studujes molekularnu biologiu s dobrym umyslom, chapem ak sa chces udrzat na tej skole, tak musis pocuvat tie bludy, ktore do vas slavni profesori hustia.

severanka

vevericka - samozrejme, že niektoré druhy rakoviny sú prenášané dedične... ale niektorí ľudia sú moc zaslepení svojím vlastným presvečením a nepochopia isté fakty...

vevericka

ja a ty...studujem..molekularnu biologiu..vacsina spominanych profesorov mi prednasala a osobne ich ponzam..je na tom nieco divne??

vevericka

okrem toho tvrdit, ze niektore geny sposobuju rakovinu(mutacie v tychot genoch), nie je vobec divne kedze niektore druhy rakoviny su sposobene dedicne prenasajucimi sa predispoziciami!!!

severanka

kosa: mňa by zaujímalo, kto alebo čo ti dáva tú istotu, ž ety si ten so správnym názorom... aby si raz nebol prekvapený... s tým kto sa bude smiať... ty sa vyznáš do všetkého, ale úprimne by ma zaujímalo, akú školu máš vôbec za sebou...zhadzuješ tu lekárov a rôznych profesorov...ty si čo dokázal?