Pijete mlieko?

severanka

megi megi: čo to je - vzdelaná podľa teba? vieš, aby sme sa v tejto otázke zhodli, lebo doteraz sa nám to nejako nepodarilo...

severanka

nie som fanatická, neštudujem klinické štúdie ani sa mi nesníva... som obyčajná baba s prirodzeným rozmýšľaním a chápaním vecí okolo seba...

radca

severanka,

suvisi tvoja otazka s touto temou?Ako vies,ze nepracujem vo vyskume? Podla mna si rovnaka fanaticka ako farmaceutka.Tej sa sniva o klinickych studiach.

severanka

:D:D:D:D fakt skvelé... ja pokiaľ viem, tak moderné zdravotníctvo má obrovskú zásluhu na tom, že deti a rodičky už tak húfne pri pôrodoch neumierajú a niekto mi to tvrdí, že v 21. storočí umiera viac detí/matiek pri pôrode ako v minulosti... ako v akej minulosti? ? ?

vevericka

radca tak tymto vyrokom si sa zaklincoval..aspon vidno, ze nevies rozumne diskutovat...
Nikdy nepotrebujeme svojho ducha toľko, ako keď hovoríme s hlupákom. (Čínske príslovie)
svojho ducha som uz dost vycerpala..tak sa tu aj pre mna za mna pobite, zivte sa korienkami, neverte nikomu a nicomu (dufam, ze aspon sebe budete)

severanka

:D:D:D ja a ty: myslím, že študovať by si mala ty... mslíš, že v minulosti umieralo menej detí pri pôrode ako teraz? to sú mi ale novinky :D v tom prípade inak nechápem, čo tu potom ešte robíš, ak si sa narodila v nemocnici...

ja a ty

severanka...ze som na svete kvoli starostlivosti lekarov pocas tehotenstva mojej mamy? mila moja, tak to si nastuduj prirodzeny porod...ak by zeny rodili doma, bolo by menej umrti deti a rodiciek