Pijete mlieko?

Lolka

brala som lieky, ktoré maju vedlajsie ucinky takze som si presla poruchou videnia, zlou recou, tak teraz ich neberiem a verím, ze som zdravá a cítim sa lepsie, vstávam skor, pretoze ma nema co utlmovat, inak keby beriem lieky spím asi aj dlhsie.

jok

Spravna cesta k uzdraveniu je spoznat sam seba! (v mytologii sa da o tom citat a citat...)
Uz Hypokrates pre 400r.p.n.l. hlasal:Lekar ktory ide proti prirode je zly lekar a ty nasi zarabaju len peniaze.

ja a ty

no s ockovanim sa "chvalit" nemusis, to tvojmu zdraviu nepridava, zatial si mlada, telo tie megadavky jedov nejako zvlada...len pockaj par rockov a uvidis

vevericka

este dodam, ze cely cas som obhajovala vedcov(nech si niekto nemyli pojmy s dojmami)
lekari konaju podla svojho svedomia a vedomia
ale vedci su kontrolovani konkurencnymi labakmi, pretoze ak nietko uverejni clanok, ze sa mu nieco podarilo, okamzite sa ostante labaky teraz uz po celom svete pustia do overovania..

vevericka

ja ockovana som a od kedy sa davam ockovat nebola som chora:)(tazke moje navstevy u lekara su redukovane 4/rok preventivka zensky, preventivka zubar, predpis na ockovanie a smotne zaockovanie) radca si predstav, ze poniektori vedci si na seba sami zarabaju, lebo maju svoje firmy(na SVK)
tymto koncim lebo vidim, ze to nema cenu, robte, co chcete ved vas nikto nenuti nic pit ani jest, kazdy si je strojcom stastia, len dufam ze nikdy nebudete odkazani na nasich vedcov(ved byto asi bolo pod vasu uroven sa nasich spolahnut)

jok

megi megi:
Lekari dostavaju percenta z predanych liekov, jasne a viete kto je najbohatsie na svete....farmaceuticke firmy!!!