Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Pijete mlieko?

megi megi

Vevericka, ale vacsina doktorov vobec neuznava prirodne produkty oni chcu aby sme brali len tie chemikalie ved oni nieco z toho maju, tak preco by to tak nerobili...A preco hned ako pridem do doktora sa ma pyta ci nechcem zaockovat? Alebo hladaju chorobu aj tam kde nie je? A predpisuju plno liekov? Aj ked to vobec nieje potrebne? Preco na to neidu prirodnou cestou? Ved vacsina chorob sa da 100% vyliecit prirodzenou cestou. Nehovorim ze ked si zlomim nohu, ze nepojdem za doktorom... Ale nepojdem za nim ked viem, ze to nemusi byt.

radca

Skusala si si niekedy na seba ,ako lekarka zarobit?Keby sa lekarske ukony podla uspesnosti platili v hotovosti,tak vacsina lekarov a tych slavnych vedcov zomrie hladom.

megi megi

Raz som bola u doktora, brali mi krv, nic nezistili, povedali ze som zdrava ako voda.... a nakoniec mi doktor dava recept na lieky... pytam sa, ze na co, ved som zdrava... on ze to netreba podcenovat a aby som ich brala... tak som mu urobila mensiu lekciu...citil sa dost trapne, cely scervenel... od vtedy som ho nevidela .... stale som stastna a zdrava. Takze, ked zdravemu davaju lieky nechcem si predstavit co davaju chorym.

radca

Co maju porody spolocne s mlliekom? Mate prilis velke sklony si prisudzovat uspechy inych. Lekari su vacsinou administrativny pracovnici,az na vynimky.Vedcov treba posudzovat jednotlivo. Robite tu z ncih pomaly bohov.lekari by mali liecit a vedci vymyslat postupy.To sa podla vsetkeho na Slovemsku nedeje,podla toho,co sa tu clovek docita.Tak,co sa tuhrate na bohov?Skoro som sa tu z tej vasej mudrosti po...