Pijete mlieko?

vevericka

radca...nedeje??nehladaju postupy?cital si vobec, co som pisala?? asi nie..
s mliekom to nema nic spolocne..ja som povodne reagovala na tvoj prisovek ked si sa obuval do vedcov..
megi ved ja netvrdim, ze prirodne produkty su zle, ani som to nikdy netvrdila, len som hajila slovenskych vedcov

vevericka

megi..ak by som neverila sama sebe mohla by som este aj niekomu inemu???
len nikomu nic neprorokuj, co tebe ini nezelaju, nezelaj ani ty im...

radca

Co maju porody spolocne s mlliekom? Mate prilis velke sklony si prisudzovat uspechy inych. Lekari su vacsinou administrativny pracovnici,az na vynimky.Vedcov treba posudzovat jednotlivo. Robite tu z ncih pomaly bohov.lekari by mali liecit a vedci vymyslat postupy.To sa podla vsetkeho na Slovemsku nedeje,podla toho,co sa tu clovek docita.Tak,co sa tuhrate na bohov?Skoro som sa tu z tej vasej mudrosti po...

megi megi

Vies este toho dost malo vies... choroby sa nemusia liecit len v nemocnici... prve stale hladam pomoc v prirode a v prirodnych produktoch...

megi megi

Vevericka a ty sama sebe veris? ved uvidis, ze ked na teba pride a budu ta mat liecit tie mudre hlavy a bude ti horsie a horsie, ci nebudes chciet radsej tu zlatu prirodnu cestu. Na baze prirodnej a nie chemickej.

kukuruku

no vidim ze dnes nikto nic nenastuduje ked ste stale zaveseny na fore :)) kto ma vylieci ked to na mna dojde? dobrych lekarov je na Slovensku malo. prajem vela zdaru nadejnym talentom

radca

severanka,

suvisi tvoja otazka s touto temou?Ako vies,ze nepracujem vo vyskume? Podla mna si rovnaka fanaticka ako farmaceutka.Tej sa sniva o klinickych studiach.