Odstávajúce uši

Príspevok v téme: Odstávajúce uši
jafka

chcem vediet vas nazor na odstavajuce usi...odstavaju mi uz od malicka,ale operaciu z istych dovodov nemozem podstupit.nosim rozpustene vlasy, ale nikedy mam chut si urobit aj iny uces, ale ked si ho urobim, tak to kazia usi...neodstavaju velmi, ale mne to vadi...a preto chcem pocut nazor ostatnych na odstavajuce usi.diki za nazory:)

-----
Korekcia odstávajúcich uší (otoplastika) www.zdravie.sk

sar

ahoj chelsea aky bol vysledok tvojej operacie?si spokojna?ja idem tiez na plastiku usi a som zvedava ci sa to dalo vydrzat.bola si len v lokale?nebolelo to pocas operacie.

sara

preco by to stebou zamavalo?nepaci sa ti taky uces?mne ano je to prakticke a pokial sa ti to paci.mas dlhe vlasy?ja ano teda mala som po pas pomaly som si to skracovala po narodeni syna ale teraz si zas necham dlhe.a hlavne ked budem mat pekne usi.

sara

aj ja som hrozne zvedava az tak ze pocitam dni kedy to uz bude a kedy bude potom vsetkom.no tesim sa ako male dieta.a hlavne na ten moment ze si dam vlasy do copa pekne vysoko a nemusim sa bat vysledka.to je moj velki sen o ktorom uz snivam 6.rokov a teraz sa mi to vsetko splni je to neopisatelni pocit.

sara

jasne mas pravdu.ja som zo vsetkym spokojna na sebe len tie usi ma trapia tak to riesim.chlapy.to by neboli oni keby sa neotocily a este za kockou.to aj dva razy.

ethel

zmierila..nemusím byť ako zlatý tanier,z toho sa dobre nenajem,takáto som páčia sa mi,sú iné, a kým sa za mnou ešte nejaký ten chlap zvrtne tak nemám čo riešiť...