Odstávajúce uši

Príspevok v téme: Odstávajúce uši
jafka

chcem vediet vas nazor na odstavajuce usi...odstavaju mi uz od malicka,ale operaciu z istych dovodov nemozem podstupit.nosim rozpustene vlasy, ale nikedy mam chut si urobit aj iny uces, ale ked si ho urobim, tak to kazia usi...neodstavaju velmi, ale mne to vadi...a preto chcem pocut nazor ostatnych na odstavajuce usi.diki za nazory:)

-----
Korekcia odstávajúcich uší (otoplastika) www.zdravie.sk

sara

ethel stalo sa nieco?zdas sa mi byt ina pred tym sme si viac popisali.si uavena nechce sa ti alebo si nahnevana?ak som sa ta niako dotkla tak prepac.ahoj

sara

sak jasne zvik urobi vela.takze si zdravotna sestra?mne by sa pacilo robit v zdravotnictve vzdy som chcela byt doktorka alebo sestricka no nevislo mi to.

ethel

ja robím aj nočné,v zdravotníctve,zvykla by si si....a je to fyzicky aj psychicky náročnejšie,ale je to zvyk

sara

tak to ti nezavidim nabehas sa.ty robis aj nocne?tak to ta obdivujem ja by som nocne asi nevidrzala.ja mam toho dost ked sedim cely den za pocitacom.objednavam beham a mam toho dost.kde ty pracujes?ja u nas vo firme ale aj tak sa narobim nie fyzicky ale psychicky dost.

sara

super tesim sa aj ja uz ked ja budem mat skolacika tiez sa budem velmi tesit z jeho znamok.a co ides aj dnes do prace?ja som kazdy den no co uz narobim.pa

ethel

sara,prepáč....už sa ozývam..hi...nestíham všetko obhospodarovať:-)) ocko dopadol ako tak,určili diagnózu a dali liečiky takmu je už ok....moja hviezdička je v škole a už volala,že dostala 1 ,tak sa teším..