Odstávajúce uši

Príspevok v téme: Odstávajúce uši
jafka

chcem vediet vas nazor na odstavajuce usi...odstavaju mi uz od malicka,ale operaciu z istych dovodov nemozem podstupit.nosim rozpustene vlasy, ale nikedy mam chut si urobit aj iny uces, ale ked si ho urobim, tak to kazia usi...neodstavaju velmi, ale mne to vadi...a preto chcem pocut nazor ostatnych na odstavajuce usi.diki za nazory:)

-----
Korekcia odstávajúcich uší (otoplastika) www.zdravie.sk

ethel

ja to beriem tak,že to nie je môj osud mať pekné uši a kamošky mi povedali,že by som to už nebola ja a jedna milá osôbka ma volá ušiačik a to sa mi páči...

sara

ahoj ethel nerozmyslim si to som pevne rozhodnuta.skoda ze nebol skorsi termin ale nevadi.tesim sa a hlavne na vysledok.potom ti dam vediet ako som dopadla a co ty nerozmyslas nad tym tiez?

lucianne

aj moja kamoska si dala prisit ucho mpretoze jej jedno odstavalo staro to tak do 3000 a vravela ze jej to umrtvili a ze nic necitila a pocas zakroku sa normalne rozpravala s doktorom...asi 2 tyzdne musela mas obvaz na tom a potom len celenku a teraz to vyzera dobre vobec to nevidno

chelsea

ahoj...ja mam 19 a tiez som mal odstavajuce usi. Ale teraz uz nie, pretoze som podstupila zakrok asi pred 2 rokmi. bala som sa ale som rada ze som to urobila...pri operacii som bola dost napata, ale ja so msi to neuvedomovala.az ked som odisla tak som citila slabo v nohach. a priznavam sa ze to poriadne bolelo,ale az vecer, ked prestali tie anestetika ucinkovat...to som nemohla ani spat ani nic a viem ze za tyzden som zhodila az 5 kil lebo som nemala chut jest...no a potom som kazdy tyzden chodila ne prevezy a po tretom my to dali dole...potom boli este dlho cilive na dotyk ale teraz je to v pohode a citim sa akoby som nikdy nemala ine usi ... som naozaj rada...

liv

ja som operáciu uší obsolvovala pred necelými 2 týždňami... za 4 dni mi dávajú dole obväzy, som zvedavá na výsledok... držte palčeky

sara

ahoj ethel mas sa?dnes som bola u lekara idem na tu operaciu 4.juna skor sa nedalo skoda.vcera som ti uz neodpisala lebo som bezala za malym do skolky.Ako stare mas ty babo?

ethel

:-)chuďatenko maličké,aj ja viem ako sa cíti...A aj ty ako sa cítiš.No mne keby ešte viac odstávali tak si to dám,ale už si nemyslím,že je to také hrozné a tiež som to zdedila po maminke,ktorá tu už neni-takže mám pamiatku...
Ja som BB

sara

ethel aj mne sa smiali a zle som to znasala.Mne ked sa narodil syn tiež mi to moc nevadilo ale teraz ma tri roky a ma take usi ako ja jemu by som to dala tiez urobit ale az ked bude starsi nechcem aby sa mu smiali ako mne.Uz teraz ze mu niekto povedal v skolke usaty povedala som mu nech si to nevsíma a hotovo no z vlastnej skusenosti viem ake je to hrozne.Je este maly ale za par rokov mu to bude vadit.Ja som to vyčitala mojej mame ze ich mam taketo a nechcem zazit to iste teraz ja od mojho syna.Si super ze si takto so mnou pises velmi si ma potesila.Odkial si ja zo zilinskeho kraja.

ethel

sara,ja som od malička mala tieto stavy z uší,aj brat sa mi smial...a ako sa mi narodila dcéra prišla som na to,že mi až tak nevadia,a nebola by som to ja.Pozri na modelky,kolké majú také ušká a to ich robí inými...manžel má pravdu,ale ak to pomôže tvojemu sebavedomiu-urob to!