Odstávajúce uši

Príspevok v téme: Odstávajúce uši
jafka

chcem vediet vas nazor na odstavajuce usi...odstavaju mi uz od malicka,ale operaciu z istych dovodov nemozem podstupit.nosim rozpustene vlasy, ale nikedy mam chut si urobit aj iny uces, ale ked si ho urobim, tak to kazia usi...neodstavaju velmi, ale mne to vadi...a preto chcem pocut nazor ostatnych na odstavajuce usi.diki za nazory:)

-----
Korekcia odstávajúcich uší (otoplastika) www.zdravie.sk

sara

ahoj ethelka.ja nechapem preco tak dlho sme cakali na vysledky.byva casto chory tak mu brali odbery na imunitu a na vsetko.no mal predtym zvysenu sedimentaciu tak mu teraz zas zobrali ze ci to uz bude v poriadku.tak sa toho bojim.je to moc zle moja ked je to zvysene?moze to byt aj nieco vazne?

ethel

niektoré výsledky sú už v ten deň,niektoré na druhý deň a niektoým to trvá aj týždeň....mesiac asi nie....

sara

ethelka moja chcem ta porosit ci by si mi nevedela povedat kolko trvaju vysledky z odberu krvi na kompletne vysetrenie?malemu uz raz brali atrvalo to mesiac.

ethel

vieš,mne tak nejde o tie peniaze,ja nestriehnem na každej výplatnej páske,či je tam všetko čo má byť..mňa to baví,niečím ma to napĺňa,robia mi dobre ďakovné úsmevy,alebo slová,aha,už je tu naše slniečo...to sú moje peniaze..to mi pomáha...

sara

ethelka ja viem je to dost malo ale tak je to.mohly by vam v zdravotnictve zvysit platy neviem preco tak neurobia.su to zasluzene peniaze.chapem ta kolko raz musia sestry vsetko robit viem si ta chudiatko moje predstavit ako sa narobis.keby aspom plat stal zato ze?

ethel

ja mám to šťastie že pracujem v jednom z najlepších kolektívov v našej nemocnici...dosť zarobia?Na to že študujú 6 rokov výšky,potom musia ešte cirkulovať dva roky a plat majú okolo 20 a zachraňujú ludský život.A sestry?Vieš,nevravím,že mi nestačí,ja som skromný človek,ale nahnevá ťa,keď sa musíš ponížiť až na slúžku a ešte sa aj sťažujú a zarobíš 13.To sa mi nezdá vela...

sara

preco?mas asi moc zle skusenoti.co pracujes v zlom kolektive?preco malo penazi?lekari dobre zarabaju ci nie?neviem ale myslim si ze sa da zarobit v zdravotnictve.