podvadza ma?

Príspevok v téme: podvadza ma?
espreso

ahojte. rada by som vedela vas nazor. mam priatela asi 3 roky, ja mam teraz 24, on je o 2 roky starsi, planujeme stavat dom, raz sa zobrat. No stala sa jedna a vec, a to ze v poslednej dobe zacal chodit na tu uzasnu stranku "pokec" a povedal mi, ze si tam pise s kamosmi a tak. No ja som tam raz mala taky nick a nedavno som mu z neho napisala a chytil sa v podstate okamzite. tej osobee hovori vsetkymi prezyvkami ako aj mne, je z nej uplne uneseny, poslala som mu aj nejake fotky co som si z netu stiahla, povedal jej ze je slobodny, ze dom planuje stavat ale sam, mna tam vobec nijako nespomina, chce sa s nou co najskor stretnut, to chcem aj spravit aby si dohodli nejake rande a nech caka. ja chapem, ze len nejake pisanie a odreagovanie sa mozno aj pisanim si s niekym cudzim, mozno nejaky flirtik k tomu, ze to neni zle, ale on to tam az moc prehana. co si o tom myslite?

fialka_4

espreso je uplne na Tebe,co spravis...
ale ja na Tvojom mieste ozaj by som na to stretko prisla normalne,ako naozaj Ty...
Vies aky by bol z toho vyvaleny? :-D
A ak uz popredu vies,ze ako sa bude spravat,tie vyhovorky a tak tym lepsie pre Teba aspon si pripravis scenar...
vsetko,co mu chces povedat...

espreso

boze ved ja viem,ze som ho dostala do toho ja. lenze ako sa hovori, doveruj ale preveruj. a co take sa robi na pokeci nez flirtuje a pod. a naco to je pre takeho stareho somara uz (teda stareho somara voci veku co je na pokeci) proste ked vidim ako si pise s touto fiktivnou osobou, tak s kym vsetkym si tam moze este pisat. a ked uz sme tak pri tom, tu osobu dnes nezavolal na kavu, ale ze ci spolu bud. tyzden nepojdu na plavaren, tak to je podla mna sila

espreso

praveze nemozem poslat kamosku, lebo ja som si tam na pokeci vytvorila album a mam v nom foto, tu osobu nepoznam, tie fotky som odniekial z netu stiahla. moc sa touto cestou za to tej holke ospravedlnujem, ale nejake fotky som potrebovala a moc mi pomohli. a nechcem tam ist ja, lebo on je schopny mi povedat, ze on vedel ze som to ja a ze sa stretne so mnou, na to je moc chytry a tato vyhovorka by ho mohla napadnut, teda aspon myslim. normalne spravim to stretko, predtym mu zavolam ze kde je, aby som vedela co mi povie, mozno sa budem odniekial z dialky pozerat ako caka a ak tam naozaj pojde, tak mu hned nato zbalim veci. ved potom ako mu mozem verit po niecom takomto. to robia deti a nie rozumni ludia co chcu spolu zit. boze keby ste vedeli ako ma to boli. a pritom nechcem sa nejako chvalit, ale ja mam aj dobre postavenie v praci, aj vyzeram dobre, proste nie som nejaka co si nenajde chlapa, ale som verna, dam tomu cloveku vsetko, pri nom som si myslela, ze to je obojstranne, no asi nie. a ak mate niekto este nejaky napad ze ako s nim vybabrat, tak poradte, nech mu to poriadne osolim

sajfina

tak to je kruté,ale sama si si na vine,ale lepšie,ako si ho vziať,postaviť dom a potom rozvod....asi by som na to stretnutie išla a keby prišiel,tak by som mu všetko vykričala a jednoducho koniec....a ak by neprišiel,tak šlo ,,len"o nevinný flirt......hmm a možno by som mu napísala na tom pokeci,že hej ,počula som,že máš frajerku...hmm?

berushka

Fiktivne je to len do urciteho bodu ale pokial ju/ta uz vola von, vydava sa za slobodneho atd.nie je to vobec ok. Ja by som takemu chalanovi nemohla verit a hned by som ho odpalila. Ktovie o kolkych veciach ani nevies co ti robi za chrbtom. Pokial by ta lubil a bral by vas vztah vazne, toto ti urcite nebude robit. Ked je raz zadany tak nema co pisat s babami na nete a dohadovat si rande, moj nazor.

fialka_4

Drzim Ti palce...
ozaj to musi byt tazke...
ja si nieco take ze by mi robil neviem predstavit...hned by letel :-(
aspon viem,ze ho nebudem pustat na pokec...
a na to stretko...pojdes tam uz normalne Ty a poriadne mu vynadas alebo nejaka kamoska akoze je ta baba nech vidis pokracovanie?

espreso

dnes som mu tiez pisala za tu babu, predstavte si, ze si popri tom pisal aj so mnou na ICQ a nahodila som temu pokec a ci si tam s niekym nepise o com by som mala vediet a on ze len s chalanmi, ze baby ho nezaujimaju a pod a popri tom jej vypisoval ako sa stretnu, na plavaren ju zavolal, uz k nej na byt chce ist. nemozem tomu verit. a ani neviem kde sa ta sila vo mne berie pisat mu akoze som ta baba a vydrzat to divadlo. chcem to nechat zajst az po to stretnutie, to sa uz nema z toho vyhovorit. vobec neviem co robit, je to rana po takej dobe a ked uz s niekym myslite nieco vazne, rozmyslate nad rodinou a potom kvoli jebnutemu pokecu toto a pritom je to vsetko len fiktivne, ale aspon viem, coho je schopny, len to moc boli