podvadza ma?

Príspevok v téme: podvadza ma?
espreso

ahojte. rada by som vedela vas nazor. mam priatela asi 3 roky, ja mam teraz 24, on je o 2 roky starsi, planujeme stavat dom, raz sa zobrat. No stala sa jedna a vec, a to ze v poslednej dobe zacal chodit na tu uzasnu stranku "pokec" a povedal mi, ze si tam pise s kamosmi a tak. No ja som tam raz mala taky nick a nedavno som mu z neho napisala a chytil sa v podstate okamzite. tej osobee hovori vsetkymi prezyvkami ako aj mne, je z nej uplne uneseny, poslala som mu aj nejake fotky co som si z netu stiahla, povedal jej ze je slobodny, ze dom planuje stavat ale sam, mna tam vobec nijako nespomina, chce sa s nou co najskor stretnut, to chcem aj spravit aby si dohodli nejake rande a nech caka. ja chapem, ze len nejake pisanie a odreagovanie sa mozno aj pisanim si s niekym cudzim, mozno nejaky flirtik k tomu, ze to neni zle, ale on to tam az moc prehana. co si o tom myslite?

katka.

a nemohla by si nahovoriť nejakú kamošku, alebo aspoň kolegyňu aby išla miesto teba. aspoň na prvých pár minút ho zmiasť a potom by si sa ukázala. lebo asi naozaj povie, že to vedel, že si to ty.

velvet

vies co... urcite s nim hraj jeho hru aj nadalej... .Tym nemas co stratit... mozno len ziskat poct hnusu... odporu... .Nieje on taky,ze by to proste nevydrzal... a sam by vybuchol pred tebou,ze vie,ze si to ty... .Ci je to to taky diplomat.. ??
Super trik s tou kamosko,co mu pisala... pokial ste boli spolu... .
Myslis sz uprimne, ze ta miluje?

cmuqy18

ako tak čítam, tak to robí každý z vašich chlapov:( omg ... a ked si predstavim ze ten moj mi stale tvrdi že si piše iba so mnou...ale aj tak si myslim, ze MAS ESTE NADEJ, ze vie, ze si to ty, mozno aj on si kontroluje tvoj pocitac, alebo co...

espreso

presne toho sa bojim, ze aby si v rychlosti nevymyslel, ze on vedel ze som to ja a len hral moju hru. viem isto ze to nevie, cele je to tak poistnene, dokonca dnes ked som s nim isla domov z roboty tak v tom case mu z toho nicku pisala kamoska aby si to doma nasiel a kedze v tom case som bola s nim... urcite nevie ze som to ja, len sa bojim aby ho to nenapadlo ako vyhovorka, ze aby to neotocil proti mne ze mu neverim

velvet

espreso: je mi to strasne luto,lebo ta dokazem pochopit z vlastnej skusenosti.. a viem si predstavit .Vzdy sxa moze vyhovorit,ze vedel,ze si to ty a este by to aj otocil proti tebe,ze pekne mu neveris.. ked si ho takto namotavala a preverovala a pod... . baby,skuste nieco pomoct.. ja neviem pomoct ... tak ak som vtedy nevedela ani sebe pomoct:-(... .

CMu_Q

espreso - fu , to je teda sila toto! v kazdom pripade daj prosim ta vediet, ako to dopadlo! Drzim ti strasne palceky, !!!!

espreso

urcite vam tu co najskor napisem, za tie rady si to aj zasluzite :) ja som teda na neho nic zle nepovedala, ani skaredo, ale je to hajzel. drzte mi zajtra palceky nech to dopadne co najlepsie pre mna.