podvadza ma?

Príspevok v téme: podvadza ma?
espreso

ahojte. rada by som vedela vas nazor. mam priatela asi 3 roky, ja mam teraz 24, on je o 2 roky starsi, planujeme stavat dom, raz sa zobrat. No stala sa jedna a vec, a to ze v poslednej dobe zacal chodit na tu uzasnu stranku "pokec" a povedal mi, ze si tam pise s kamosmi a tak. No ja som tam raz mala taky nick a nedavno som mu z neho napisala a chytil sa v podstate okamzite. tej osobee hovori vsetkymi prezyvkami ako aj mne, je z nej uplne uneseny, poslala som mu aj nejake fotky co som si z netu stiahla, povedal jej ze je slobodny, ze dom planuje stavat ale sam, mna tam vobec nijako nespomina, chce sa s nou co najskor stretnut, to chcem aj spravit aby si dohodli nejake rande a nech caka. ja chapem, ze len nejake pisanie a odreagovanie sa mozno aj pisanim si s niekym cudzim, mozno nejaky flirtik k tomu, ze to neni zle, ale on to tam az moc prehana. co si o tom myslite?

cica mica paradnica

awoj espreso... a kto prvy navrhol to stretnutie on??... no ja som nasla tiez mojmu byvalemu ako napisal jednej vraj ci sa nechce nezavazne stretnut a rozdat si to... tak som ho ukecala z druheho nicku na sexstretko a suhlasil.. nedoslo vsak k stretnutiu ale vsetko hovorilo proti nemu, zmenil si heslo na pokeci a vyhovorky samozrejme... rozisla som sa s nim ... povedal vraj to pisal len zo srandy... reku važne ina sranda.. a pri otazke prečo si zmenil heslo: boli dve odpovede: prvá - len tak druhá - zabudol som heslo...

silviiia

espreso, ved to nicis samu seba. ja som to tiez takto skusala na mojho priatela. stalo sa presen to iste. pisala som s nim z dvoch nickov. a klamal mi, ze pise len so mnou:-( je to sebaznicujuce.

sajfina

keď príde a nebudeš chcieť byť s ním,tak sa urob,že ti je zle a asi aj bude z neho,aspoň sa vyhneš intímnostiam

espreso

holky, nehadzte ale vsetkych chlapov do jedneho vreca. ja verim, ze vy takych nemate. neviem co ma viedlo k tomu spravit nieco taketo a overit si jeho vernost, mala som proste taky pocit a nedalo mi to neskusit to. ale ak vy mate dobre vztahy a nemate ziadne podozrenia, tak sa neplaste zbytocne aby ste nemali problem ked sa vobec nic nedeje. a urcite dam vediet ako to priebehne pokracuje. dufam, ze to vydrzim, dnes vecer pride, uz mi volal, tak snad to vydrzim, hlavne ten pohlad na neho...

fialka_4

potom,co som si toto vsetko precitala aj pochybujem,ci sa niekomu da verit...
ktovie co robi ten moj? :-(
espreso drz sa....
a napis,ako to dopadlo

espreso

hajzli skurveni....
keby sa toto vsetko dalo tak lahko zrealizovat. no som zvedava co spravi, lebo dohodol sa s nou na utorok poobedie a to ja mam ist ku kadernicke a on sa chcel dat tiez popri mne u nej ostrihat. tak som zvedava, ci pojde so mnou alebo sa nejako vyhovori a pojde na to stretko. a maju sa stretnut v case, ze snad teoreticky by som mohla stihnut zatiatok "schodzky"a potom aj kadernicku keby som hned odisla, len aby som sa na zaciatku presvedcia, ze tam prisiel. ale to budem vediet aj tak, lebo su dohodnuti na hodinu, ked by sme mali ist obaja z prace domov, chodime totiz spolu autom. tak podla mna sa nejako vyhovori, ze musi byt este v praci alebo co, lebo s tou fiktivnou holkou to mysli vazne

kamoska

veľa ľudí žije s niekým, lebo nechcú byť sami a pritom stále čakajú na tú svoju osudovú lásku. Myslím si, že to je prípad aj toho tvojho. A príležitosť robí zlodeja. Takže ako skúsená pokecáčka, ktorej na rande z rubriky vážne chodili aj ženatí chlapi, lebo chceli milenku a tvárili sa nezadane, tak by som ti radila, dohodni si s nim niekde stretnutie, pošli kamošku, nech ide okolo, aby si zistila, či tam na tú babu čakal a päť minút pred stretnutím mu zavolaj, s nejakým problémom, nalepšie akútnym a či ti nemlže pomôcť. A uvidíš, ako bude reagovať. Aj ked si myslím, že už len keby sa dané miesto dostavil, tak by to pre mňa zamenalo, že ma nemá rád a neplánujem so mnou budúcnosť. Čim skôr sa takého chlapa zbavíš, tým lepšie pre teba. Každá si zaslúži mať chlapa, ktorý ju bude mať rád a ona jeho.

macka111

ahoj,ja som na tom podobne ako ty,sme spolu 3 roky a tiez som nahodou dosla na to,ze je na tom skurvenom pokeci a ze si tam pise s babami,ale ja som mu to hned vykricala a samozrejme sa vyhovaral,ale ja mu uz neverim a poslala som ho do riti,radim ti,chod na to stretko a napluj mu do tvare!su to hajzli,ktori si nas nezasluzia!vsetci su rovnaki ako tak vidim.vedia len odrbavat!drzim ti palceky.