podvadza ma?

Príspevok v téme: podvadza ma?
espreso

ahojte. rada by som vedela vas nazor. mam priatela asi 3 roky, ja mam teraz 24, on je o 2 roky starsi, planujeme stavat dom, raz sa zobrat. No stala sa jedna a vec, a to ze v poslednej dobe zacal chodit na tu uzasnu stranku "pokec" a povedal mi, ze si tam pise s kamosmi a tak. No ja som tam raz mala taky nick a nedavno som mu z neho napisala a chytil sa v podstate okamzite. tej osobee hovori vsetkymi prezyvkami ako aj mne, je z nej uplne uneseny, poslala som mu aj nejake fotky co som si z netu stiahla, povedal jej ze je slobodny, ze dom planuje stavat ale sam, mna tam vobec nijako nespomina, chce sa s nou co najskor stretnut, to chcem aj spravit aby si dohodli nejake rande a nech caka. ja chapem, ze len nejake pisanie a odreagovanie sa mozno aj pisanim si s niekym cudzim, mozno nejaky flirtik k tomu, ze to neni zle, ale on to tam az moc prehana. co si o tom myslite?

klaudika

espreso: uplne s tebou suhlasim...musis sa citi hrozne teda:((nie je ta hoden ked hento robi...ak to zajtra na tej palvarni dopadne tak ako si myslim(ze tam dojde cely nazhaveny)tak je to teda riadny hajzel..kebyze nebyvam tak daleko od tencina prisla by som si to kuknut aj ja....podrzala by som ta:)secko dobre:)

macka111

fuj,to je hnusny klamar,normalne nechapem ako mozu byt az take spiny!len mu daj zajtra,nech si zapamata,ze takto sprosto sa odrbavat nema,drzim ti palce a daj vediet zajtra ako to dopadlo,skoda,ze nie som z trencina,chcela by som vidiet jeho ksicht ked ta tam zbada!

espreso

trocha mi to tu blbne, 2x som dala ten isty prispevok. no ten skorsi som pritom pisala asi 1min skor ako ten dalsi a pritom je tam uplne iny cas. tak sorry ze to tu az tolko natahujem :)

espreso

Ahojte vsetci koho zaujima moje pokracovanie. prepacte ze som skor nenapisala, no nemohla som sa dostat k pocitacu, pretoze moj "uzasny frajer" bol az do vcerajska u mna, moj brat mal totiz narodky a tak tu zostal a rano sme isli spolu do roboty od nas. takze az teraz mozem napisat. je to kazdym dnom horsie. klame viac a viac. Uz je s tou "pokecackou" naisto dohodnuty na zajtrajsok ze pojdu na plavaren. takze zajtra si idem zaplavat. asi ho tam rovno utopim. Predstavte si, ze ked ku mne v sobotu prisiel a povedal mi, ze v utorok nieco ma, az ma tak zamrazilo, lebo ja som do poslednej chvile dufala, ze si na tom pokeci robi srandu aj z tej baby a ze nakoniec jej povie, ze to neni dobry napad. ale uz aj ked mne to oznamil, ze musi byt v robote, tak to ma dostalo. a dnes mi zasa povedal, ze v stredu ide na sluzobku a popri tom sa dohodol s "pokecacko" ze niekam pojdu. no sila. ja som celu tuto noc vracala, zle mi bolo a je aj cely den, neviem ci je to z nervov, ale citim sa hrozne, nedokazem sa na neho pozriet, neverim mu ani slovo. inak, ja pracujem v kancelarii, on tiez, my tam mame internet ale pokec je zablokovany. on to vie a dnes som este spravila taku vec, ze som o tom oboznamila kamosku a ta sa namiesto mna prihlasila a napisala mu, cize je to este viac doverihodne. a ked jej dnes rano napisal, ze cely vikend na nu myslel, ze sa nemoze na nic sustredit len na pocit ze sa s nou v utorok stretne, bolo to hnusne. keby ste vedeli ako sa citim. a inak, ja som z Trencina, tak ak nemate zajtra o 14-tej co robit, na plavarni v trencine bude riadna sow.

espreso

Ahojte vsetci koho zaujima moje pokracovanie. prepacte ze som skor nenapisala, no nemohla som sa dostat k pocitacu, pretoze moj "uzasny frajer" bol az do vcerajska u mna, moj brat mal totiz narodky a tak tu zostal a rano sme isli spolu do roboty od nas. takze az teraz mozem napisat. je to kazdym dnom horsie. klame viac a viac. Uz je s tou "pokecackou" naisto dohodnuty na zajtrajsok ze pojdu na plavaren. takze zajtra si idem zaplavat. asi ho tam rovno utopim. Predstavte si, ze ked ku mne v sobotu prisiel a povedal mi, ze v utorok nieco ma, az ma tak zamrazilo, lebo ja som do poslednej chvile dufala, ze si na tom pokeci robi srandu aj z tej baby a ze nakoniec jej povie, ze to neni dobry napad. ale uz aj ked mne to oznamil, ze musi byt v robote, tak to ma dostalo. a dnes mi zasa povedal, ze v stredu ide na sluzobku a popri tom sa dohodol s "pokecacko" ze niekam pojdu. no sila. ja som celu tuto noc vracala, zle mi bolo a je aj cely den, neviem ci je to z nervov, ale citim sa hrozne, nedokazem sa na neho pozriet, neverim mu ani slovo. inak, ja pracujem v kancelarii, on tiez, my tam mame internet ale pokec je zablokovany. on to vie a dnes som este spravila taku vec, ze som o tom oboznamila kamosku a ta sa namiesto mna prihlasila a napisala mu, cize je to este viac doverihodne. a ked jej dnes rano napisal, ze cely vikend na nu myslel, ze sa nemoze na nic sustredit len na pocit ze sa s nou v utorok stretne, bolo to hnusne. keby ste vedeli ako sa citim. a inak, ja som z Trencina, tak ak nemate zajtra o 14-tej co robit, na plavarni v trencine bude riadna sow.

Smajlikova91

hmm..pokec..večná katastrofa vo vzťahoch..a si myslím,že veľa ľudí robí toto,že si "nezávezne" píše,lebo pokec dáva dostatočný priestor na zakrytie identity....ale tieto rôzne stretká,ktoré navrhujú zadaní chlapi...no neviem,jedna vec je si s niekým v takej resp.kamarátskej rovine písať a druhá chodiť s ním von,a ešte tak,že to ten druhý nevie :D a rôzne "sexstretká"..no to už nekomentujem... aj tak si mylím,že tam ide len o to,že prakticky ten druhý nevie kto ste a vy si môžte dovoliť sa hrať...a chlapi,večné deti sa hrajú... :DD

nadinka

omylom som to odoslala skor - este k espresinmu problemu - to ze tam chodi a pise si s inymi, nemusi predsa nic znamenat... dolezite je len to ci sa zmenil nejako vyrazne jeho vztah k tebe...

nadinka

baby ja si tiez myslim, ze nie vsetci chlapi su rovnaki... ten moj tiez chodi na pokec ale ja mu absolutne doverujem... tiez tie stranky navstevujem a musim priznat ze sa tam uzasne odreagujem... myslim, ze pokec je len otazka toho do akej hlbky si doverujete a ci si o tom dokazete na rovinu otvorene pohovorit....