podvadza ma?

Príspevok v téme: podvadza ma?
espreso

ahojte. rada by som vedela vas nazor. mam priatela asi 3 roky, ja mam teraz 24, on je o 2 roky starsi, planujeme stavat dom, raz sa zobrat. No stala sa jedna a vec, a to ze v poslednej dobe zacal chodit na tu uzasnu stranku "pokec" a povedal mi, ze si tam pise s kamosmi a tak. No ja som tam raz mala taky nick a nedavno som mu z neho napisala a chytil sa v podstate okamzite. tej osobee hovori vsetkymi prezyvkami ako aj mne, je z nej uplne uneseny, poslala som mu aj nejake fotky co som si z netu stiahla, povedal jej ze je slobodny, ze dom planuje stavat ale sam, mna tam vobec nijako nespomina, chce sa s nou co najskor stretnut, to chcem aj spravit aby si dohodli nejake rande a nech caka. ja chapem, ze len nejake pisanie a odreagovanie sa mozno aj pisanim si s niekym cudzim, mozno nejaky flirtik k tomu, ze to neni zle, ale on to tam az moc prehana. co si o tom myslite?

espreso

on nebude suhlasis stretnut sa v inu hodinu, lebo toto si naplanoval na cas, kedy ja som este v robote a to ma este taku predstavu, ze o 4-tej koncim v robote, dovtedy bude s tamtou a potom pride po mna do roboty. akurat ze netusi kde je cela pravda. nevadi, pridem tam ja, uz mam aj volno vybavene aby som tam uz bola a potom vykukla odniekial a potom mu asi jednu strelim, vypytam si kluce od svojho domu a pojdem prec.

velvet

pevne verim,ze ten chlap stoji zato a ze toto vsetko je len jedna velka hra... ktora Vas oboch posunie len niekam dalej.. a hlavne daaaleko od pokecu... ten je akurat tak pre pubertakov a uchylakov.. .
Ved fakt ... naco je taky pokec dvom milujucim ludom... len nici to pekne... ... a emailovu schranku mozem mat aj na poboxe trebars... aj ked sakra vypadava:-P... .

velvet

heh... :))) no ja som oddaleka:-) a mam 19:)... moohla by si to tak casovo napasovat... proste keby nemohla ziadna kamoska...tak by si sa vyhovorila... a napasovala by si to na taky cas keby by mohla... .Proste aj keby sa to oddialilo... ale urcite tam poslat niekoho.. . URCITE TO STOJI ZATO !! a si myslim,ze lepsie by sa to uz ani nedalo uhrat.. .Verim,ze by si nasla nejaku kamosku,co by sa na to dala... ved ide o teba.. VAs... Vasu buducnost.. teda ak ma zmysel... .

espreso

tak toto mas dobry napad velvet, akurat ze tam nemam koho poslat, lebo vsetko je v robote a to zasa nebudem tie kamosky otravovat a niektore nie su ani od TN. ale mozes ty ked chces :-)

velvet

a keby si tam fakt poslala nejaku dobru kamosku ... s tym,ze nechcela uverejnovat svoje prave fotky... atd.. bo uz mala na pokeci problemy s obtazovanim... a ze ju to mrzi,ze mu klamala,ale chcela najprv mu verit a ze veri ze nieje z jej vyzoru sklamany.. . ??? Potom by bola karta na nom... co by spravil..

katka.

úprimne ťa ľutujem. určite nebudeš celú noc spať. Ale mala by si. A daj si zajtra nejaké tabletky na ukľudnenie. A daj večer vedieť, ako to dopadlo.

velvet

vies co... urcite s nim hraj jeho hru aj nadalej... .Tym nemas co stratit... mozno len ziskat poct hnusu... odporu... .Nieje on taky,ze by to proste nevydrzal... a sam by vybuchol pred tebou,ze vie,ze si to ty... .Ci je to to taky diplomat.. ??
Super trik s tou kamosko,co mu pisala... pokial ste boli spolu... .
Myslis sz uprimne, ze ta miluje?

espreso

a naco by som posielala nejaku kamosku, ked on vie ako mam akoze vyzerat. tu osobu s ktorou si pise, tak ja neviem kto to je a nemam ziadnu kamosku s tym vyzorom. a ta,co mu dnes pisala, ta byva mimo a je este v robote, ostatne tiez, my sa tam mame totiz strtnut o 2-tej a to ja by som mala byt este v robote, co on vie a preto to dal v tom case. lenze ja pojdem z roboty skor, co on uz nevie