podvadza ma?

Príspevok v téme: podvadza ma?
espreso

ahojte. rada by som vedela vas nazor. mam priatela asi 3 roky, ja mam teraz 24, on je o 2 roky starsi, planujeme stavat dom, raz sa zobrat. No stala sa jedna a vec, a to ze v poslednej dobe zacal chodit na tu uzasnu stranku "pokec" a povedal mi, ze si tam pise s kamosmi a tak. No ja som tam raz mala taky nick a nedavno som mu z neho napisala a chytil sa v podstate okamzite. tej osobee hovori vsetkymi prezyvkami ako aj mne, je z nej uplne uneseny, poslala som mu aj nejake fotky co som si z netu stiahla, povedal jej ze je slobodny, ze dom planuje stavat ale sam, mna tam vobec nijako nespomina, chce sa s nou co najskor stretnut, to chcem aj spravit aby si dohodli nejake rande a nech caka. ja chapem, ze len nejake pisanie a odreagovanie sa mozno aj pisanim si s niekym cudzim, mozno nejaky flirtik k tomu, ze to neni zle, ale on to tam az moc prehana. co si o tom myslite?

sajfina

no ak na to stretko nepríde,tak to ešte neznamená,že je v poriadku štýl,akým si píše s inými ženami,ale budú to len a len keci,avšak reálne činy by už svedčili ale o niečom úplne inom....drž sa

espreso

aj tak ste strasne zlate, ja som cakala ze ma tu kazdy zosmiesni ze ake problemy to tu vytahujem. najhorsie teraz na tom vsetkom je, ze napr. dnes ma vecer prist a musim sa tvarit normalne, aby som to aspon po to stretko vydrzala, to je najtazsie. uz len telefonovat s nim je tazke. ale stoji mi zato to vydrzat. radsej to pretrpiet teraz ako si znicit zivot. a o tom prist na to stretko osobne, to si nechap prejst hlavou a porozmyslam nad tym. a este ma napadlo, co ak na to stretko nepride ale bude si s nou chciet len pisat. to je uz normalne? mne je to totiz divne aby nejaky takyto kontakt udrziaval, nie?

ksl

To jeho chovanie nie je urcite ok. Ja myslim,ze najlepsie je to co si uz napisala,dohodnut stretko a z dialky pozorovat,ci prisiel a tiez tesne predtym zavolat,akoze kde je a co robi. Ale ja by som asi po 10-15 miniutach sla akoze nahodou okolo a ako sa poznam,tak ja by som mu to vsetko bezpardonu vykricala a poslala ho do riti.Je mi luto,ale to sa naozaj nerobi a je jedno,kto je na vine,ale vas vztah podla mna nema buducnost.Viem,je to priserna predstava a hrozne to boli,ale urcite si zasluzis lepsieho chlapa a urcite aj mas na lepsieho chlapa...Aspon na takeho,co bude mudrejsi a ked ta bude podvadzat tak na to neprides.... :)

chenelocka

myslim si,ze si ho prestala bavit,sorry ye tak na rovinu,ale z toho,co som si precitala tak mi to vyslo.skus s nim chatovat este trosku dlhsie a zacni ho zvadzat,opytaj sa ci chce sex atd.a tak sa s nim stretni a kopni ho do riti,mozno sa spamata

kissinqa

tak teda, som priblizne na tom rovnako ako aj ty, mam priatela 2,5 roka a straatila som v nom doveru odkedy pisal na pokeci s jednou babou (mnou,lenze o tom nevedel) a sam navrhoval stretko... NIC doteraz nevie! ! ! po roku som zase nasla v jeho mobile sms, v ktorej volal jednu zensku na izbu na intrak, nakolko pisal, ze je sam, a ze by sa s nim urcite nenudila! Odvtedy presiel uz takmer dalsi rok a takisto o tom NEVIE !! ! ALe aj uz ani neviem, ci sa mu to raz odvazim povedat, hlavne preto, ze som ho tak skusala na pokeci, alebo ze som mu sla do mobilu aj ked to stale zakazoval... :( newiem, boli ma to doteraz, dovera sa uz davno stratila..... :(

fialka_4

Citala som si este raz ten prispevok o tom,ako si pisal s Tebou a sucasne dohadoval stretko a co Ti pisal...
ved...to neni normalne :-(
Neznasam takychto falosnych chlapov...
urcite sa ho zbav...
ale zasa mne sa lahko hovori...
mas to velmi tazke....
bud silna

berushka

Mas to dobre vymyslene. Neviem preco si nevie vazit co ma doma ale musi pokusat inde, asi sa mu ziada zmena a je si tebou moc isty. Ked ta strati uvedomi si co mal a ci mu to stalo za to, ale poucenie sa mu do buducna zide. Urcite ta to bude dlho trapit ale su aj normalni a seriozni chlapi na svete co ta nebudu za chrbtom klamat. A o com je vztah ked mu nemozes verit? Este keby len flirtoval to sa da prezit ale ked si dohaduje stretnutia to uz je sila.

fialka_4

a hlavne mu neskoc na sladke recicky....
teda ako chces...
ale poznam chalana,ktory tu svoju podvadzal rok a pol,uplne drzo a ked sa to ona dozvedela hrozne ju zblbol recickami a ona je do nho naivne zalubena doteraz

sajfina

to ti verím,že to veľmi bolí,ale ako si sama napísala,dobre vyzeráš,máš dobrú prácu a tak si myslím,že by si mala mať aj priateľa,ktorý ťa skutočne ocení a nebude mať potrebu čo i len flirtovať s inými babami....držím ti palce a buď silná