cakam malinke,ale...

Príspevok v téme: cakam malinke,ale...
safa

...ale priatel sa zblaznil. neveri,ze je jeho,pricom za celych tych 5 rokov co sme spolu som nikdy na ineho chalana ani nepomyslela,ani som sa s inymi bez jeho pritomnosti nestykala osamote, chodili sme von spolu a s jeho kamosmi..neviem co robit,on sa musel zblaznit,mozno to je obranna reakcia pred sokom z toho,ze cakam male..ale ako mi to mohol povedat??? =(((((

kikina

Skus si predstavit, ze mas priatela a mas sa rozhodnut, ci s nim chces byt cely zivot alebo nie. Ale niako nevies dospiet k ziadnemu rozhodnutiu... a tak zacnes fantazirovat, ci vtedy ked bol tam a s tou a vratil sa vtedy...... ci ta nahodou nepodviedol. Samozrejme, zacnes si to nahovarat, ze ta urcite podviedol a potom uz velmi lahko dospejes ku konecnemu rozhodnutiu.

Ale ked si precitam spatne svoj prvy prispevok do tejto temy, zdalo sa mi, že som vás vztah prilis odsudila na zanik. Tak sa za to ospravedlnujem, ak chlap pride k rozumu, tak rozhodne mate buducnost:)

kikina

Skus si predstavit, ze mas priatela a mas sa rozhodnut, ci s nim chces byt cely zivot alebo nie. Ale niako nevies dospiet k ziadnemu rozhodnutiu... a tak zacnes fantazirovat, ci vtedy ked bol tam a s tou a vratil sa vtedy...... ci ta nahodou nepodviedol. Samozrejme, zacnes si to nahovarat, ze ta urcite podviedol a potom uz velmi lahko dospejes ku konecnemu rozhodnutiu.

Ale ked si precitam spatne svoj prvy prispevok do tejto temy, zdalo sa mi, že som vás vztah prilis odsudila na zanik. Tak sa za to ospravedlnujem, ak chlap pride k rozumu, tak rozhodne mate buducnost:)

kikina

Safa, dufam že to nevyznelo tak že si nemyslím že to bolo prehnané:) Som celkom na tvojej strane, ty si nepochybila, to on. Tak či onak, daj vedieť ako to s ním dopadlo. A môžem aj zagratulovat k babetku?? To rpedsa noieje hocico:)

safa

inu nema urcite.
kikina-mozno mas pravdu,mozno je nedozrety este, mozno ma strach,mozno hlada riesenie ako si to nepripustit,ale zas obvinenie,ze som ho podviedla je dost prehnane.
ja neviem, sklamal ma,akoby to bol iny clovek,akoby to bol niekto iny..

kikina

Jednoducho, dieťa v budúcnosti bral v pohode. Ale keď je to už naozaj tu, spanikáril, zistil že na to nie je pripravený, uvažuje nad tým či si skutočne tá pravá, lebo keď už má z tebou dieťa, spoojí vás to na celý život. Nevie sa rozhodnúť, či si tá pravá, tak sa rozhodne namýšľať si, že si ho podviedla a dieťa nie je jeho, aby to mal ľahšie ku konečnému rozhodnutiu, čo samozrejme je jeho debilita, ale typická pre toto pohlavie:) Neznamená to, že ti nedôveruje, len sa snaží zľahčiť pre seba situáciu. Snáď príde k rozumu:) Držím palce.

safa

mas pravdu,ked mi neveri v takejto veci,o com to je? ziadny zmysel... ale nechapem, x krat sme sa bavili o detoch, rodine, buducnosti a ked sa to dozvedel..boze,ja mam take nervy,az mi je zle

dieta

ved vztah je na dovere, a uz ste spolu 5 rokov tak by ste mali mat vybudovanú doveru aj bez testov by ti mal verit a nie spravat sa ako sialený co je to potom za vztah? ma zmysel? ked jeden partner tomu druhému nedoveruje?