Pocit zbytocnosti, depka - neviem z nej von

Príspevok v téme: Pocit zbytocnosti, depka - neviem z nej von
depka

ahojte. myslim,ze podobna tema tu uz niekde koluje, ale... Nevadi. Prvykrat v zivote som v strasnej depke.. Mam pocit, ze som uplne zbytocna. Samej zo seba mi je zle z takehoto pocitu, pretoze pre mna je zivot krasnym a velkym darom a nikto tu nie je zbytocne.. Viem, ze ono to raz prejde, ale.. Mam pocit, ze teraz uz len prezivam a a nezijem.. Zda sa mi, ze o vsetko dolezite prichadzam, o vela dolezitych ludi - prisla som o milovaneho cloveka (rozchod), teraz sa mi zda, ze prichadzam o dobreho kamarata.. Stale rozmyslam, kde je chyba, co robim zle. Ale na nic neviem prist.. Mam malo priatelov, na nete ich mam "vela" - kazdemu z nich dokazem poradit aj pomoct, ale sebe nie..Potrebujem najst Nieco.. Ale to Nieco vobec netusim co je. Nieco, co mi pomze, zachrani ma a da mi zase pocitit, zetu je miesto aj pre mna..Ked som dnes sla domov, sla som ako telo bez vnutra, cez cestu som sla takym sposobom, ze som uplne kaslala na to, ci ide nejake auto a to zacalo byt pre mna alarmujuce.. Co to robim? kde sa stratilo to usmiate slniecko?? Viem, ze so sebou musim nieco urobit, ale ja fakt neviem co.. Nechcem si hladat kamaratov "nasilu", a neviem kde ich mam hladat.. Na akom kruzku, alebo com..Prichadzaju vianoce a ja sa vobec netesim..Skor mi je z toho strasne smutno.. mam pocit, ze nemam nikoho(o rodine teraz nehovorim, lebo tu mam najlepsiu na svete).. Sama citim, ze sa uzatvaram do velmi zvlastneho sveta, ale asi zacinam byt apaticka, ako keby som uz nemala sil s tym nieco urobit..Nechcem sa s tym ale zmierit, pretoze chcem znova zit normalne a chcem sa obklopit vela ludmi, ale akosi neviem najst cestu, sposob.. Piste sem uplne cokolvek.. sady, nazor.. co len chcete.. Dakujem :)

nell

Simonka: prosim ta, co studujes ked praxujes na psychiatrii?ciste psychiatriu, alebo nieco psychiatriou smrncnute? Rozmyslam nad druhou skolou a vzdy ma lakali taketo smery ze psychologia, psychiatria..

koba55

◘*x nevzdavaj to a chod k psychiatrovi, chces spat svoj zivot, inak by si tu nepisal,nevzdavaj to prosssssim.Ja som mala tiez velke psychicke problemy,ale uz je to lepsie.Alebo napis mail simone-pisala ti o 12 06,ved praxuje na psychiatrii.

simona

¤#× asi mas schzofreniu tak to vyzera..navstiv psychiatra kym nie je neskoro, kym nespachas samovrazu radim ti dobre fakt...praxujem na psychiatrii a vidim..vsetko vidim co by som radsej vidiet ani mozno nechcela..preto viem..fakt si tam zajdi, daju ti lieky a budes sa citit fajn, toto vsetko ta potom prejde, psychiatri robia dnes uz zazraky tak nevahaj a chod..este dnes, nie zajtra,lebo zajtra moze byt uz neskoro.A nehanbi sa..ist k psychiatrovi je dnes uz tak bezne ako ist k zubarovi.Vela stastia.

tomas81

ja trpim panickou poruchou a s nou prisla aj depresia.Je to hnusna psychicka choroba a velmy nam znekvalitnuje zivot

nina7

mna depka tiez valcuje,nedokazem niekedy vobec rozmyslat,normalne fungovat ako clovek,tiez som stratila vela priatelov,znamych,nikam nechodim,drzi ma nad vodou povinnost o neplnoletu dceru,pred nou sa snazim ako tak fungovat,ale ta ma nastastie uz svoje kamaratky.Lepsich dni mam coraz menej,ale ked pridu tak sa ich snazim maximalne vyuzit...Sorry,ze nepisem vesele zazitky,

katjas

ahoj, asi si casto potlacala v sebe svoje pocity, a teraz mas v sebe vela nahromadenej negatvnej energie, ktora cez teba presiakava az na povrch. To ale nevadi, musis ju zo seba len nejako vypudit a naplnit sa tou spravnou-pozitivnou. POZITIVNE MYSLENIE je najlepsia cesta ku pravemu stastiu, vyskusaj to! Proste si vytvor vlastny filter v mozgu, ktory bude prijimat len pozitivne myslienky, a tie negativne jednoducho neprepust.

depka

Zlaticka moje.. vidim, ze to mame tazke :-) Mali by sme sa stretnut a poobjimat ;) Ja chcem JAAAAAAAAAR :-( Ale, aj ked sa tomu sama cudujem, ked sdnes tak husto snezilo, pacilo sa mi to.. Hmmm. tak to bola malickost, ktora ma dnes potesila.. Alebo na chvilku ma usmiala :-) A este ma potesilo stretko s mojim bratrancom- mal stuzkovu a vsetko som s nim velmi prezivala, neverim, ze uz je taky velky. A strasne moc som nanho pysna, vyrastol z neho super chalan. Ale psst, nikomu to nehovorte, lebo by sa hanbil ;) Rozhodla som sa, ze nacneme tu novu temu. Piste sem teraz vsetci, co vas dnes, vcera potesilo.. MOze to byt uplna malickost, drobnost.. Hlavne piste :) Hladajme popri tych nasich starostiach nieco pekne, malicke, co nas na chvilku potesi. Budem sa na vas a vase zazitky velmo tesit - majte sa zatial krasne

jana2

o?x,neomlúvaj sa,každý má právo sem napísať o svojich problémoch,prosím ťa,nevzdávaj sa,bojuj.Vieš,že nerobíš dobre,ked sa uzatváraš pred svetom,tak to nerob.Ak pre nič iné,tak kvôli svojmu synovi.Ak si dal výpoved,tak nevadí,asi ti to nesedelo,ale skúšaj,hľadaj dalej.Hoci aj v inom meste.Niekde,kde ešte sú pracovné príležitosti.Určite ťa niekde čaká šťastie,len ho musíš nájsť.Hľadaj.

jana2

o?x,počuj,dal si si nejakú komplikovanú značku,nedá sa mi to ani napísať,ale nevadí..: Neblbni,zastav sa,nepadaj už hlbšie! Nič netrvá večne,raz sa darí,raz sa nedarí,ale dôležité je prežiť.Tak vydrž,spamätaj sa!Bojuj,do kelu!Zomrieť je určite veľmi ľahké ale potom už nemôžeš nič vrátiť.To nie je hra ako na PC.Tak skús postupne,pomaly nájsť novú cestu.Hej?Obnov stretnutia s kamarátmi,exkolegami.Prinúť sa komunikovať.A ešte dnes!