Gastrofibroskopia

Príspevok v téme: Gastrofibroskopia
Anit

Ahojte, mala by som ist na gastrofibroskopiu (to je ta hadicka, co ju hltate a ide az do zaludka). Mam taky problem, mam hrozny psychicky blok. Uz som bola viac krat objednana a vzdy som to zrusila. Nedokazem to, bojim sa toho a neviem akym sposobom sa mam presvadcit a donutit tam ist. Velmi by som to vysetrenie potrebovala, aby som mohla kludne spavat, ked je vsetko OK a ak nie, tak to liecit. Neviete mi niekto poradit nejaku fintu??? Ako sa mam oblbnut, presvadcit, prinutit....
Prosim pomozte mi
Dakujem

moje

Ahojte, ja som tiez na tom bola a tak ako rata som si dala pichnut injekciu a vobec ale vobec si nic nepamatam, ani hrdlo ma nebolelo a tak ako ona povedala, keby je treba idem znova bez problemov, ale len s injekciou:))) Pamatam sa ako mi ju sestricka pichla do zily a potom uz sa len vsetci zbehli okolo a viac uz neviem:)))

qqq

rata
cize ti to robili v narkoze ale takej mensej,podla toho co pises ze si nic nepamatas,tak to je super,lebo to je neprijemne vysetrenie,len nevim ci ho vsade takto robia.

januška

a este som zabudla...predtym nez tu hadicu daju do ust tak tam vstreknu take daco na znecitlivenie takze to menej citit.

januška

aj ja som na tom bola...sice tiez som sa odhodlavala...ale nebolo to take ze by sa to nedalo prezit.blbe je pri tom ze ta hadica napina,cize potom slzia aj oci a sliny sa nedaju prehltnut.odobratie tej vzorky som takmer vobec necitila,len take slabucke pichnutie.po zakroku par hodin trosku boli hrdlo pri prehltani ale aj to vymizne,tak vsetkym drzim palce :)

ma3yo

ja som bol na tej hadici poviem vam 2 mesiace som sa na to pripravoval pszchicky robil som si s toho srandu a a hovoril som si a sak to nic neni ked tak tak mi napiste ja vam na vase otaskz odpoviem

miam

mifor, ty si ako dieta krvacala do stolice? a to ti ako decku, ake vysetrenia robili, aj kolonoskopiu? nasli ti nieco? neviem si predstavit, co moze byt u tak maleho dietata dovodom na krvacanie do stolice-teda aka diagnoza

rata

Juliska, neviem odkiaľ si, no vo väčších mestách tú injekciu určite majú. Spýtaj sa na to sestričky, keď sa budeš objednávať.

Juliska

Neviete mi prosím vás poradiť na akej klinike robia gastrofibroskopia s tou injekciou? Lebo nie všade to robia.

Anit

Rata, dakujem za informacie. Presne toto som potrebovala pocut :-). Naozaj velmi pekne dakujem, som happy :-), tak zoberiem priatela a mozem ist na to ....
Som stastna lebo ozaj sa toho velmi bojim. Pekny vecer prajem